Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyha elérhető, akkor miért...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyha elérhető, akkor miért "üreskarikás" az üzenetem?

Figyelt kérdés
Ez igazából félig számítástechnika kategória is. Ez miért van messengeren? Elérhető volt 20 perce, de mégis üres kis karikában van a pipa. Valaki segítene kérlek??
2018. márc. 4. 18:09
 1/6 anonim válasza:
Mert most nincs internete, nincs wifiközelbe majd ha lesz akkor kapja meg az üzenetet.
2018. márc. 4. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen, ezt tudom,és köszi a választ, de ha nincs wifid akkor azt sem írja ki, hogs elérhető vagy, nem???
2018. márc. 4. 18:17
 3/6 anonim ***** válasza:

sokminden lehet...szóval ezt így nem lehet megmondani.


persze legrosszabb esetben rányomott arra, hogy "üzenetek figyelmenkívülhagyása". ekkor elküldi, amit írsz, de nem lesz kézbesített, és ettől függetlenül ugyanúgy látod, ha elérhető.


szóval ha még látod párszor fenn, és továbbra sem lesz legalább kézbesített, akkor ez a helyzet.


ha 20 perce volt fenn, és te előtte írtál, akkor minimum kézbesítettnek kellene lennie.

2018. márc. 4. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi! :(
2018. márc. 4. 18:59
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi, nekem már volt, hogy végig volt netem, de egyszerre küldött el kb. 5 üzenetet. Rá is csodálkoztam, aztán az egyikük írta, hogy na végre, hogy lett netem és elküldte. Pedig két óráig lógtam a játékokon közben. :D
2018. márc. 4. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem hinném, hogy érdekel, de azért leírom, hogy az volt amit az utolsó válaszoló mondott. :D
2018. márc. 8. 16:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!