Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek az barátság vagy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az barátság vagy inkább már szerelem kategória?

Figyelt kérdés

Van egy nagyon jó fiú haverom. A kapcsolatunk úgy kezdődött, h le kellett vkit rajzolni az osztályból, és ő odahívott magához. Aztán egyre többet beszélgettünk, és mindent megosztottam vele. Mikor a kémiatanár mondta, hogy mindenki válasszon partnert a kísérlethez, akkor a srác rám nézett, és megemelgette a szemét. Minden órán mellettem ült, sulin kívül is sokat voltunk együtt. Mikor az egyik tanár azt mondta, hogy köztünk igazi fiú-lány barátság van, akkor suli után a srác ilyen érdekes hangon mondta a semmiből, hogy fiú-lány barátság. Többször észrevettem, hogy nézegetni is szokott, mármint a domborulataimat. A YouTube-on lájkolt olyan vidiket eseményekről, amelyeken én is rajta vagyok. Mindig érdeklődést mutat felém és megért engem. Karácsonykor pl. ő húzott engem, és verset írt nekem. Mikor osztálykiránduláson nem tudtam fürdeni, mert megjött, akkor ő kiült mellém a partra beszélgetni,és még szaunázni sem ment el, meg megvédett, mikor másom kérdezték, h miért nem fürdök. Szerintetek?

17/L


2018. márc. 4. 22:07
 1/5 anonim válasza:
100%
Szia. Szerintem ő többet érez mint barátság, mert ahogy leírtad, hogy megvédett, verset írt neked, ezek kicsi jelek, hogy mutassa feléd szerintem azt, hogy bejössz neki. De ezt így nehéz megírni, mert nem ismerem, csak ezek alapján tudtam leírni a véleményem. Remélem érthetően megfogalmaztam..😅
2018. márc. 4. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ő többet érez egyértelműen.
2018. márc. 4. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Beléd van zúgva. De nagyon. :)
2018. márc. 4. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hát én az mondom fiú-lány barátság van, nekem is van lány barátom, meg volt fiú is aki akart többet.. hát..

De én azt mondom ha egyikőtöknek sincs senkije, jól elvagytok és tudnátok egymást úgy szeretni, akkor megéri.

2018. márc. 5. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Ez így szokott kezdődni. Ha neked is tetszik, akkor hajrá, vágjatok bele. Beszélgess vele erről, vagy adj jeleket neki. Én a helyedben nem várnék vele, mert elszalaszthatsz egy esélyt, hogy boldog legyél vele.

Én elszalasztottam, és 7 év telt el, mire újra beszélgetni kezdtünk neten, aztán szóba került ez a téma, és mindent elmondtam neki. Sírva hívott fel ahogy elolvasta, hogy ezt miért most mondtam el, és miért nem akkor. Ő is elmondta hogy ugyanígy érez a mai napig, és hibásnak érzi magát, hogy nem mondta el. 3 hét beszélgetés után úgy döntöttem, hogy kijövök hozzá Amerikába és kiköltözök. Ez egy féléve volt, azóta együtt lakunt Houstonba, már dolgozok én is ugyanott ahol ő, és együtt vagyunk. Nagyon nagy hülye vagyok, hogy 7 év kellett hozzá, hogy együtt legyünk, de az a fontos, hogy mostmár sikerült, és képes voltam mindent magam mögött hagyni érte, és kiköltözni az Államokba. Szóval ne várj, hanem ha úgy érzed mond el neki, ha most nem teszed, lehet egy életen át bánni fogod! Sok sikert, ügyes legyél! :)

2018. márc. 5. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!