Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ez még barátság kategória...

Ez még barátság kategória vagy már több? Átléptünk egy határt? Lent!

Figyelt kérdés

Egy jó ideje már kicsit több van köztünk (barátság extrákkal), de lehet csak én értem félre.

Kimentünk este cigizni és arra a kis időre csak egy felső volt rajtam. Nem volt meleg, de hideg se. Odajött hozzám hátulról, átölelt teljesen és annyit mondott, hogy: csakhogy ne fázz! Közbe puszilgatott, simogatott. Egyébként érzelmileg hideg típus, a gyengédség nem az erőssége. Vélemény? Többet érezhet? Vagy hiányzik neki az a fajta testi kontaktus, ölelés? Vagy nincs jelentősége és túlreagálom? Átléptük a barátság határát? Tudom, nem itt kellene feltennem a kérdést, hanem neki, de kíváncsi vagyok idegen véleményekre.



2014. máj. 11. 22:08
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha hagytad magad, és azonnal nem léptél félre, lefejtve a tagot magadról azonnal, akkor igen.
2014. máj. 11. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Bugyi se?
2014. máj. 11. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!