Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ez normális dolog?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normális dolog?

Figyelt kérdés
Van egy lány aki tetszik és ma nem jött suliba és majdnem elsírtam magam.... Ez normális?!Kérlek ne nevessetek ki! 12/F

2018. márc. 5. 17:20
 1/9 anonim válasza:
beszèlgetsz ezzel a lánnyal?
2018. márc. 5. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Néha 1-2 szót
2018. márc. 5. 17:49
 3/9 anonim válasza:
es közeledik hozzád vagy vannak jelei hogy esetleg tetszel neki?
2018. márc. 5. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Vannak
2018. márc. 5. 18:00
 5/9 anonim válasza:
Messengered gondolom van ebben az èvszázadban kinek ne lenne.Irj rá beszèlgessetek ha netán abba maradna a tèma te hozz fel újjat.Próbálj meg nyitni felè.
2018. márc. 5. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!
2018. márc. 5. 18:11
 7/9 anonim válasza:

Előző válaszoló.

Tudom nem ide tartozik èn most 11.k vagyok a párom 9.óta szerelmes belèm.

Tavaly előtt karácsony környèkèm valami furcsa èrzès kapott el olyan mint aki már nem tudna èlni a másik nèlkül akkor jöttem rá hogy nem sima barát ő már nekem.Nem mondtam el neki az èrzèseim fèlènk fiú volt mondom áh ugyse kellene neki komoly kapcsolat.

Pont szilveszter előtt 5 percel rám írt hajnali 3-4ig beszèlgettünk elmondta hogy szerelmes belèm bár èn tudtam hogy szerelmes belèm mert elmondták.Csak vártam az alkalmat hogy elmondja vagy leírja.

Jó formán èszre sem vettem hogy èletem szerelme kibökte a szememet.

Azóta nagyon szèpem megvagyunk már 1ève ès lassan 2 hónapja szóval ne fèlj felvállalni az èrzèseid. :)

2018. márc. 5. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Már tudja, hogy tetszik nekem :)
2018. márc. 5. 18:21
 9/9 anonim válasza:
kommunikálj vele sokat ès közeledj felè 😊
2018. márc. 5. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!