Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogy mondjam meg neki hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam meg neki hogy tetszik? 19F

Figyelt kérdés
Van egy lány akit tinderen láttam és azóta már többször beszéltünk snapchaten. Azóta eléggé tetszik nekem és eddig csak azt írtam neki hogy kedves és aranyos.Meg más dolgokról beszélgettünk csak. De az is baj hogy messze lakunk egymástól több mint 100 kmre. Mit csináljak?

2018. márc. 6. 11:28
 1/9 anonim ***** válasza:
50%
Ne mondd.
2018. márc. 6. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
szilvásgombócot, mert azt szeretem. Komolyra váltva: ha nem mersz kezdeményezni sose lesz normális csajod. Mondjad neki hogy tetszik. Ne légy nyúlbéla
2018. márc. 6. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Még csak kb 3szor beszéltünk. Nem korai egy kicsit hogy ezt megmondjam neki? Ha meg is mondom akkor ezt hogy fogalmazzam meg? Nem akarok nyomulósnak tűnni.
2018. márc. 6. 14:38
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Mondd neki hogy nem akarsz nyúlbélának tűnni ezért el kell mondjad, hogy tetszik. Ne mondd hogy szereted vagy ilyesmi, csak hogy nagyon tetszik és örülsz hogy megismerted. Aztán majd ő ezt fogja érteni vagy nem érteni. Ha azt mondja, hogy ő is örül az már 70% esély. Aztán beszélgess tovább és alakul, aztán megint mondd neki, hogy milyen jó vele stb Persze ne két óra múlva hanem pár nap múlva:)
2018. márc. 6. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
1-2 heted van. Ha ennyi idő alatt nem jutsz vele dűlőre akkor kb semmi esélyed nem marad... Az ilyen beszélgetés csak a randi előkészítése, tehát találkoznod is kell vele.
2018. márc. 6. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Találkozni nehezen tudnánk mert messze lakunk egymástól
2018. márc. 6. 15:06
 7/9 anonim válasza:
Ne mondd el! Azért na, snapchaten háromszor beszeltetek , és ha rögtön letámadod ( annak érezheti ) azzal elronthatod a dolgokat. Inkább kezdeményezz egy találkozót, hiába lakik messze , ha tetszik egyszer igyis úgyis talalkozni kell , nem? Ne siess sehova , először ismerd meg
2018. márc. 20. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Engem totál meglep, h. kb. már előkészítetted a dolgot, a korod alapján felnőtt vagy, de 100 km-t messzinek találsz.

Én 25 éve (15 évesen, lányként) 200 km-re laktam kollégiumban, ahová 2 átszállással lehetett eljutni a MÁV szerelvényein kb. 4 óra alatt. 5 évig minden héten oda-vissza megcsináltam utazótáskával felpakolva 'egyhatvanas kislányként'... Nem mondom, h. kellemes volt, csak annyit, h. neked az a 'kis' távolság ne jelentsen kihívást. Esetleg még diákbérleted is van, ill. létezik már telekocsi rendszer, ha nem tudsz /szeretnél/ lehet autóval menni. Nem úgyis a fizikai kontaktusra megy ki a játék (csók, ölelés, együtt nevetés, programok, szex)? Nem vagy Te Mikes Kelemen, h. évekig levelezz...

2018. ápr. 2. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

A konkrét kérdésre a konkrét válasz:

Írd meg neki, amit korábban is írtak, h. nagyon szimpatikus, és az eddigiek alapján tetszik/ megtetszett neked, és szeretnél vele élőben/ személyesen is találkozni. (A több mint 100 km azért sokkal jobb, mint a több száz :) )

Ha szimpatikus vagy neki, igent mond.

A hol és mikor itt már részletkérdés.

Aztán reméld, h. élőben is bejöttök egymásnak.

2018. ápr. 2. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!