Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Én egy 18 éves fiú/férfi...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én egy 18 éves fiú/férfi vagyok, és bele szerettem egy 14 éves lányba, szerintetek ez nagyon cink? (égő? )

Figyelt kérdés
Sziasztok, már régóta tetszik egy lány, és mostanában nagyon sokat vagyunk együtt, sokat beszélünk messengeren, és igen bele szerettem. És szerintetek ez nagyon égő? Nem lefeküdni szeretnék vele, de viszont nagyon szeretem, szerintem érett egy kapcsolathoz. Szerintetek ez nagyon cink ha összejönnénk?(égő?) Köszönöm a válaszokat!

2018. márc. 6. 14:52
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Ha kölcsönös a vonzalom, tartsd meg!!! Én nem tettem meg annak idején, a mai napig bánom, Pedig már majdnem 40 évvel ezelőtt történt. A lány 14 volt én 20.
2018. márc. 23. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
barátkozz vele, de komolyabb dolgokkal még várnék 1 évet. Én 21 évesen szimpatizáltam egy 14 évessel, nyilván nem lett semmi, erre másnap egy nálam idősebbel jöttem össze.
2019. aug. 6. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!