Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Félek összejönni vele, de...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félek összejönni vele, de szeretem? Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

Szóval 16 éves lány vagyok és még sosem volt senkim.

Idén viszont jött egy új srác a suliba (18 éves) akinek fogalmam sincs miért, de nagyon megtetszettem. Ő is tetszik nekem, sőt, de nem tudom mit kellene tennem, mert ő annyira más mint én...

Én: csúnya vagyok, népszerűtlen, egyszerű, átlagos, a fiúk sosem vesznek észre, emellett nagyon visszahúzódó és introvertált vagyok, inkább az az otthon olvasós típus akin a legtöbb ember keresztülnéz rajtam a gimiben. (És ez nem zavar, mert megvannak a saját dolgaim, nincs önbizalomhiányom ((csak egy kicsit,)) ezek szimplán tények.) Emellett eléggé különc is vagyok, az emberek mindig egy kicsit őrültnek találnak, mert furcsa az ízlésem, stb...

Ő: nagyon jóképű és nem csak szerintem, mindenkinél annak számít, mint valami színész olyan, a teste is tökéletes, pedig nem az a csak a kondizás érdekel típus, sőt, meg hát 'menőn' öltözik, de nem páwásan, és a lányok imádják, meg úgy álltalában mindenki kedveli, mert nem egy ilyen felszínes bunkó annak ellenére, hogy népszerű, hanem nagyon intelligens meg jószívű. Olyan, hogy az ember nem is hiszi el, hogy tényleg létezik.


Alapjáraton ő rám se nézne, észre sem venne, most mégis megtette. Már hónapok óta küzd értem, de nem úgy hogy zaklat, tiszteletben tart, de nem néz senki másra csak rám. Nem értem miért, és félek, hogy ez valami vicc, vagy nem is tudom, fogadás vagy ilyesmi, mert én egyáltalán nem vagyok jó csaj. Sőt. Velem csak a baj van, külsőleg, belsőleg mindenhogy.

Na most. Ez egy romantikus filmben no problem happy end, különc csúnya jó kislány, jóképű tökéletes népszerű pasi, tiszta sor. De ez a való élet, nem a Szürke ötven árnyalata, szóval ilyen nem szokott történni.

Egy idő óta egyfelé megyünk haza, és hát így kezdtünk beszélgetni, meg már előtte is sokat bámult. De ő egy teljesen más körben mozog, nagy társaság, mint egy amerikai tinifimben, és persze tele ilyen aranyos klisékkel amik ezt támasztják alá, pl énekelt a sulis 'ki mit tudon' és mindenki odáig volt érte stb stb... Na szóval remélem már érthető kb, hogy mi a problémám.

Többször elutasítottam a randi meghívásait, pont ezért, mert tudom, hogy ez az életben nem így működik, a suli sztárjai nem esnek bele olyan szürke egerekbe mint én, és ez tényleg nem önbizalomhiány, hanem tény. Nem értem mit lát bennem, a hozzá hasonló népszerű srácok csak a testre mennek, nekem pedig még mellem sincs, az arcom is olyan semmilyen... Nem értem.

Viszont ő, hiába utasítottam vissza, kitartó velem, és nekem is nagyon tetszik, ezért most már komolyan elgondolkodtatott. Tudom, hogy nagyon kellene örülnöm és kapva kapnom az alkalmon, de folyton bennem van, hogy ez túl szép ahhoz, hogy igaz legyen, és biztos ki fog derülni, hogy ez nagyon nem működik.

Meg hát ő már tapasztalt minden téren, én meg még nem is csókolóztam, a baráti köre pedig biztosan nem kedvelne, mert olyan más vagyok, meg fiatalabb is.

Nem keresek kibúvókat csak félek.

Ti mit tennétek? Hogy győzzem le a félelmemet? Szerintetek tényleg létezik, hogy ez igaz legyen, és komolyan gondolja? Mit csináljak? Tényleg nem értem, hogy mi van működhetne ez egyáltalán?!


Köszi a normális válaszokat!



2018. márc. 8. 22:17
 1/4 A kérdező kommentje:
Bocsánat a hibákért, lett benne értelmi hiba is, remélem azért meg lehet érteni, fáradt vagyok már :(
2018. márc. 8. 22:21
 2/4 anonim ***** válasza:
Lassíts már egy kicsit csajszi. Azt mondod van onbizalmad hat a kérdés alapján ez nem igen jön le...:D Szimplán bejossz neki meg o is neked de igy h folyton elutasítod tényleg elég őrültnek tűnsz. Ne legyel mar ilyen birka elvezd h tetszel neki... majd bemutat biztos a baratainak sot lehet mar tudnak is rolad. Nem kell ezen ennyit agyalni. Ha megint elhív fogadd el és kész. Ugy latom erti a dolgátes ha
2018. márc. 8. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha tenyleg olyan mint amilyennek írtad nyugodtan bizd ra magad egy randin :) bocsi a vege lemaradt:D
2018. márc. 8. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Császár Zoltán 63 válasza:

Az hogy milyen típusba tartozol kérdést felejtsd el kérlek, minden ember egyedi s aki ezt nem veszi észre az pontosan Téged nem fog észre venni, mert a többi bármennyire is nehéz és sírhatnékja van tőle az embernek (aki olvassa vagy írja is), most nagyon is rendben van, mert le tudod írni, mert keresed a megoldást, mert kíváncsi vagy a helyes válaszokra, szóval hidd el rendben van.

Csak egy tanács. Kezdj el öltözködni, ami annyit tesz, hogy soha fel nem vett darabokban jelenj meg előtte, akár a legolcsóbb is lehet, csak arra figyelj hogy az ízlésedbe beleférjen, de ezt nem kell magyaráznom, szóval ha észrevesz egy soha nem látott darabot rajtad, akkor két legyet ütöttél egy csapásra, tudni fogod mi áll jól Neked és tudni fogod, hogy tényleg Rád figyel.


Sok sikert és néha vállalj be ökörségeket is a mondandódban, lehet hogy vicces lesz, és attól még érdekesebb leszel :))))

2018. márc. 9. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!