Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mi van akkor ha egy lány és...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi van akkor ha egy lány és én közötem meg van az intimitás de csak barátként gondol rám?

Figyelt kérdés
Például szünetben ölelgetjük egymást átszoktam karolni hátulról és félévente egy csók is elcsattan de nem monduk egymásnak hogy szeretlek?

2018. márc. 9. 18:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Még akkor sem kötelező azt mondani valakinek, hogy szeretlek, ha jártok, szóval ez nem függ össze. Ha te szereted ezt a lányt, mármint szerelmes vagy belé, és csak barátként tekint rád, akkor sajnálom, de ha te is úgy nézel rá, mint ő rád, akkor ez egy enyhe barátság extrákkal:)
2018. márc. 9. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Bohóckodás.
2018. márc. 9. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :D
2018. márc. 9. 19:20
 4/4 anonim válasza:
Nekem is volt ilyen kapcsolatom 1 évig...átjön a csaj filmet nézni összebújva simogatom a hasát meg minden de semmi..aztán jön a duma hogy csak barátként szeretlek...ezek döntésképtelen emberek..ne is pazarold rá az időd..ismerkedj másokkal...
2018. márc. 11. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!