Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek most mit gondol...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek most mit gondol rólam?

Figyelt kérdés
Van egy lány, aki tetszik (már rég tudja) és volt Instagramon egy olyan poszt, hogy jelölj meg két embert akinek járnia kéne, és a haverom (mert ő is tudja) megjelölt engem és azt a lányt.Szerintetek mit gondol most rólam az a lány?

2018. márc. 9. 17:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát attól függ. Tetszel neki szerinted? :D
2018. márc. 9. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez... annyira gyerekes... xD
2018. márc. 9. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
#1 hát nem tudom... sokan mondták már neki, hogy tetszem neki, de nem tudom
2018. márc. 9. 18:58
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem azt, hogy töketlen vagy.


Simán lecsaphatnád a labdát, hogy "akkor suli után egy forrócsoki? már az instagram is megmondta... :P "


Töketlen meg azért vagy, mert nem mersz kezdeményezni. Pedig:

- ha nemet mond, ugyan pillanatnyilag ciki, meg rémesen lelombozza az embert, de legalább tudod, mi az ábra

- ha igen, akkor meg akár párkapcsolat is lehet belőle

2018. márc. 10. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!