Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek tetszhetek neki?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tetszhetek neki? Nem tudom hogy mit érez!

Figyelt kérdés

Szóval nagyon tetszik egy fiú sajnos még nem beszélgettünk. A suliba vettem észre és nagyon megtetszett. A szituáció a következő : legjobb barátnőm tanácsára bekövettem Instagramon nem követett vissza csak be kedvelte a képem. Egy környéken lakunk és pár hónapja össze futottunk a buszon és amikor felszálltam össze néztünk(ő ült a buszon de mellett senki)fogta magát és beljebb ült én gyökér meg nem ültem be mellé. A barátnőm is a buszon volt és mindent látott mondta hogy senkinek nem ült beljebb csak nekem és lecsekkolt.A suliba

szemezgetünk nézzük egymást(hosszan) de nem lép semmit. Facebookon bejelöltem elfogadta azóta el akadtunk itt. Azt várja h írjak neki?🤔A problém ma kezdődött és nem tudom h mi tevő legyek egy időben sűrűn láttuk egymást a bufenel most meg mintha eltűnt volna. A probléma hogy ma kb levegőnek nézett nem nézett oda és nagyon furán viselkedik(mint aki megsértődött) a legjobb barátaim is észre vették h tetszhetünk egymásnak. Mentem a folyosón direkt rá néztem és láttam h a legjobb barátnőmtr nézett ra akire eddig soha(ő adta a tanacsokat) Olyan volt mint aki bosszantani akar. Mostanság sokszor volt olyan taktikám hogy direkt nem nézek ráSzerintetek mit csináljak? Nagyon megvisel ez a dolog

Sokaktól hallottam hogy nagyon rendes és forma.


Elnézést hogy ilyen hosszú lett( bántó megjegyzést nem kérek) Köszönöm

19L



2018. márc. 9. 20:39
 1/2 anonim ***** válasza:

váárj, te 19 éves vagy.

tetszik egy srác.

van esély rá, hogy te is tetszel neki, helyet szabadít fel neked, és le sem s2@rtad. vagyis érted, neki így jött át.

és nem mertél vele beszélgetni.

valami személyiségi problémával küzdesz?

egyébként, szemezgetésből nem lesz semmi. dobd be magad. élőben.

lehet, a helyesbuszos cuccot, ő úgy fogta fel, mint egy próbálkozást. te meg elutasítottad főleg 19 évesen.

más korban ez persze más. menj dumálj vele hívd el kajálni. ne randizni, csal ugorjatok le büfézni, kávezni vagy nem tudom.

eléggé eltoltad az alacsony önbizalmaddal, de gl

2018. márc. 9. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Lehet megunta a szemezést és azért ilyen velem? Mert nem léptem ő is írhatna nekem. De akkor miért nézte a legjobb barátnőm soha sem szokta nézni..🤔😔
2018. márc. 9. 21:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!