Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lehet hogy buta kérdés, de ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet hogy buta kérdés, de ha tetszem nem túl szép lányoknak, akkor ennyi erővel tetszhetek szépeknek is, nem?

Figyelt kérdés

Már többen vallottak szerelmet, de az igazat megvallva nem túl szép lányok voltak. Biztos önbizalomhiány miatt, de nem tudom elhinni, hogy egy szép lánynak is tetszhetek...


14f



2018. febr. 19. 12:22
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

A fiatal lányok szépek. A szerelmes szépnek látja szerelmét. Ez így lesz veled is, veletek is - évezredek óta így van. Nem kell sokat agyalni ezen és ne azt várd, hogy neked udvaroljanak.

Aki tetszik, annak udvarolj, hódítsd meg, járjatok örüljetek egymásnak.

2018. febr. 19. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igazad van! Köszi!
2018. febr. 19. 13:08
 3/8 anonim ***** válasza:

A szépség relativ.

Vsn olyan eset is, hogy a lány 1-2 év múlva nagyon csinos lesz. Sport, smink, nőiesedés, stb.

Csak a végén nehogy az legyen, hogy 20-30-40 évesen vissza gondolsz és azt mondod:mekkora barom voltam, hogy x, y-t kihagytam. (itt nem csak a szexről beszélek, hanem úgy általánosan)

Élj minden lehetőséggel

2018. márc. 2. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igen tudom, sokan ezt mondják, de ha egyszer nem tetszik, nem vonzódom hozzá, még beszélgetések után sem? Van értelme húzni egymás idejét?
2018. márc. 2. 12:59
 5/8 anonim ***** válasza:

Akkor nincs! De ez úgy működik, hogy ha beleszeretsz, attól látod szépnek.

A szerelmes más dimenzióban látja a szerelmét - azt látja benne, ami a szemnek láthatatlan. Kívülről nem is lehet ezt érteni - ez kettőjük titka. Csodálkoznak is az emberek, "mit eszik rajta"? Hát csak csodálkozzanak - hisz a szerelem az élet csodája.

2018. márc. 2. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ez így van. Kár, hogy engem elkerül egyelőre a viszonzott szerelem. :(
2018. márc. 2. 13:21
 7/8 anonim ***** válasza:

pedig milyen élemedett korú, elaggott vénember vagy már... :)

De ami késik, nem múlik.

Egyszer csak lesújt ránk szerelem, mint a villám, váratlanul. Nagyobb nálunk a szerelem, csak nézünk ki, ahogy beborít, mi történt?

2018. márc. 2. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

:))

Úgy legyen!


Igazából van egy lány, aki már régóta tetszik, de van pasija. Én ezért nem is éltem bele magam egyáltalán, de néhány hete véletlenül összefutottunk és eléggé feltűnően rám mászott. Nem beszéltünk erről azóta, sőt másról sem nagyon mert láthatólag ugyanúgy együtt van a pasival, mint eddig. Azóta viszont én szenvedek. :(

2018. márc. 2. 14:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!