Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek erez irantam valamit?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek erez irantam valamit?

Figyelt kérdés
Tudom, sok ilyen kerdes van de nem tudom, hogy mi van ezert szeretnem meghallgatni masok velemenyet. Privatban eleg reszletesen leirnam a szitut annak akit erdekel. Addig annyi legyen eleg hogy 16 eves lany vagyok es egy osztalytarsamrol van szo. Irjatok kommentbe vagy privatba egy kort nemet es varost ahol laktok es akkor elkuldom.

2018. márc. 4. 19:31
 1/4 anonim válasza:
Miért kell a város???
2018. márc. 4. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mert szerintem ertheto modon nem szeretnek kellemetlen helyzetbe kerulni es ezt egy ismerosomnek leirni. De az is eleg ha egy megyet vagy kornyeket irsz ha neked igy jobb.😄
2018. márc. 4. 20:47
 3/4 anonim ***** válasza:
Írhatsz. :) Vas megye 18\L
2018. márc. 4. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem is írhatsz :) 16/L Csongrád megye
2018. márc. 13. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!