Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Segítségkérés tini párkapcsolat?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítségkérés tini párkapcsolat?

Figyelt kérdés

12 éves fiú vagyok és belezúgtam egy 13 éves lányba (tudom mondták sokan h ez hülyeség) van kb még 5 fiú az osztályba aki ugyanígy belezúgott (de ők idősebbek) de mi is szoktunk együtt ülni segiteni egymásnak (ugyanezt a többi biuval is eggyütül de ők nem segitenek neki)

És történt egyszer h az egyik fiút megcsókolta (tegnap) és mikor megtudtam nem jutottam szókoz akit megcsókolt az egy nagyon jó barátom. Még mindig nem tudom feldolgozni mitt tegyek hogy nézzek most a barátom vagy a lány szemébe?😭



2018. márc. 11. 18:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Lesz ennél nagyobb problémád is, de a szív zakazolását nem te irányítod, így ha a barátodat szereti, akkor el kell fogadd:)
2018. márc. 11. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Aranyos vagy. Majd néhány év múlva ráérsz a lányokkal komoly dolgokba kezdeni. :)
2018. márc. 11. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyonszépen köszönöm a válaszokat(:
2018. márc. 12. 15:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!