Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ezek a dolgok mit jelentenek?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek a dolgok mit jelentenek? Szeret engem? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Van egy lány párhonapja jártunk. Párnapja tudtára adtam finom gesztusokkal h még mindig szeretem.

Ő saját magátol nem keres engem. Én szoktam őt. Ráírok félszavasakat válaszol . Van h szexi fotokat küld magárol kisminkelve, cicik kidobva egy, szál türcsiben van ilyeneket. Irom neki h szeretem hianyzik ő is vissza írja.Multkor videohivasban énekelt nekem. Elhivtam talizni nem utasitott vissza.

Írásra vissza térve van h kérdezek látja de nem válaszol.Nem tudom mire gondolja ....


2018. márc. 11. 21:47
 1/1 anonim ***** válasza:

Szerintem viszont szeret téged,a félszavas válaszokkal és a nem kezdeményezéssel kapcsolatban azt tudom elképzelni,hogy talán írásban nincs nagyon témátok(szóval személyesen jobban kijöttök),nem akar belemenni egy újabb üres beszélgetésbe.

Ez persze nem biztos,de írásban én se tudok mindenkivel jól elbeszélgetni,viszont szemtől szembe meg szuper minden.

2018. márc. 11. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!