Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Beleszerettem egy fiatalabb...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem egy fiatalabb srácba!?

Figyelt kérdés
Nagyon régóta ismerjük egymást és jóban is vagyunk, és az elmúlt egy évben nagyon sokat "fejlődött" a kettőnk közti barátság. Én totál azt érzem h teljesen belezúgtam, rágondolok és vigyorgok mint egy hülye, ha beszélgetünk tök felszabadultan érzem magam és imádok vele lenni. Valószínűleg ő is így érez irántam (azért valószínűleg mert ő nem mondta ki de a tesójával beszéltem és ő azt mondta hogy odavan értem, na meg rajta is látszódik az ami rajtam is :D), de van két bökkenő. Az egyik az hogy van egy barátnőm (nem vagyunk nagyon jóban, de azért elvagyunk ha találkozunk) akinek tetszik és nem akarok emiatt balhét. A másik pedig az hogy 2 évvel fiatalabb...és nem tudom hogy működhetne-e a dolog. Soha nem volt még fiatalabb fiúm, nem is gondolkodtam hogy milyen lenne. Néhány év múlva nyilván ez már senkit nem érdekel de így gimiben ez még lehet sok, és nem tartana sokáig. Ha meg belekezdünk a dologba és szétmegyünk azzal valószínűleg vége a kettőnk közti barátságnak. Szóval szerintetek felejtsem el vagy ne?

2018. márc. 12. 19:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Bele
2018. márc. 12. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
2 év, hát szokatlan, de fordítva működnek akár 20-15 is, bár van ismerősöm akinek a felesége egy huszassal több, bár nyilván nem fiatalon ismerte meg, de működhet, és lehet hogy egy idősebbel nem működhet, attól függ kivel van meg az összhang, a vonzalom.
2018. márc. 12. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Most sem vagytok barátok,baratokba nem szeretünk bele,ne áltasd magad...
2018. márc. 12. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!