Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nagyon tettszik az egyik lány...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretemanőket kérdése:

Nagyon tettszik az egyik lány osztálytársam egy évvel fiatalabb nálam és mindennap beszélünk és ugye ami közbe beszéltünk aközbe beleszerettem csak nem tudom hogy hogyan mondjam meg neki hogy tettszik?

Figyelt kérdés
2017. márc. 19. 18:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem gesztusokkal es egy "lelkizos" hangulatu beszelgetes kozben elmondhatod. Egyebkent meg, ha ugy erzed, hogy a lanynak is tetszel akkor nem lesz baj. Amugy is te vagy a fiu, ne felj bevallani semmit ;)
2017. márc. 19. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
oké úgy veszem észre hogy bejövök a lánynak
2017. márc. 19. 19:17
 3/4 A kérdező kommentje:
Valaki dobna még ilyen csajozási tanácsokat
2017. márc. 19. 22:13
 4/4 anonim ***** válasza:
Leget hogy késöi a válasz,de a lânyok szeretik ha udvarolsz egy nap vigyél neki egy szál rózsát vagy kináld meg bombonnal ebböl már sejtjük hogy tettszünk az adott fiúnak ja beszêlgetés közben hozd szóba a szerelmi témát szemezz vele órán dicsérd meg minden nap valamiét lehet ész szem ruha stb.
2018. nov. 3. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!