Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nagyon szerelmes vagyok egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon szerelmes vagyok egy nagyon nagyon csendes osztalytarsamba. Hogy közelítsek?

Figyelt kérdés
Van egy hihetetlen aranyos lány osztalytarsam de nagyon csendes. Lányokkal már már kezd megnyilni beszélget. Van egy fiú akivel néha beszélget szünetbe de amúgy annyira nem kedveli a srácot csak gondolom aki nem jön be neki lazábban beszélget. Kis mosolygós néha váltunk pár szót. De hogy ha oda ülök hozzá abból kommunikáció biztos nem lenne mert olyan szűkszavú. Most szerintem semmiképpen nem vagyok unszimpatikus számára mert szerintem bír de most nem tudom ha beszélgetünk most zavarba van azért nem néz a szemembe mert pl. Egyszer mondtam neki hogy ha végez szívesen még aroma és mehetünk buszhoz és csak megvonta a vállát és mondta rendben. Lány barátom szerint zavarba volt mert senki nem kérdez tőle ilyeneket meg nem mond ilyet. De nem tudom mi volna a legjobb módja hogy tudjunk beszélgessünk egyszerűen Facebookot sose használja. Egy pozitívum van hogy ő is Pestre jön tanulni jövőre nem mintha ez jelentene valamit mert nem tudom hogy ha a facebookot nem használja akkor a fővárosba hogy tartsuk a kapcsolatot. Tényleg egyszerűen nagyon aranyos. De nem tudom hogy tudnék vele beszélgetni rendesen meg nem tudom de biztos hogy nincs baja velem de akkor miért ilyen furcsa ha beszélgetünk. Szerintetek? Vannak itt csendes lányok ti hogy beszélgettek fiúval?
2018. márc. 13. 14:33
 1/3 A kérdező kommentje:
Hozzateszem én is csendes fiú vagyok
2018. márc. 13. 15:44
 2/3 anonim ***** válasza:

Kérdezgesd arról, hogy mit szeret csinálni, mi a hobbija, hallgasd meg, mutasd, hogy érdekel, amit mondd. Hátha úgy egy picit több önbizalma lesz, ha látja, hogy tényleg igazán érdeklődsz iránta, és jobban megnyílik.

Hajrá :D

2018. márc. 13. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én is ilyen csendes lány vagyok, fiúkkal nem igazán szoktam beszélgetni, pedig szeretnék igazából, csak a csendességem miatt valamiért távolságtartóak.

Szerintem jól esett neki, hogy a buszra hívtad. Lehet nem bízik az emberekben annyira, és nem tudja, hogy mit akarsz. Ha a buszra együtt mentek, amkor ott beszélgethettek, és majd szerintem kialakul valami:)

2018. márc. 13. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!