Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nektek mi a velemenyetek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek mi a velemenyetek?

Figyelt kérdés
Sziasztok. At kerultem harom eve egy uj suliba es volt egy fiu aki megtetszett es elso evben el is mondta h szeret de az megvaltozott. Most ebben az evben el kezdtunk jarni egyszer de sajnos egy csoktol megijedtem vagy nemis tudom mivel nekem az volt az elso es szakitottam vele es rajottem h milyen hulye vagyok de ot ez mar nem erdekelte. Aztan mielott ugye elkezdtunk jarni mar elotte is jatszadozott velem sot meg fogadtak is rajtam ami nagyon rosszul esett es most nemreg elkezdett jarni egy lannyal aki a baratnom es ez is nagyon szarul esett mert egyepkent nagyon joban voltunk a fiuval es azt mondta h csak baratok maradnak de hat megse sikerult ezert szerintem hazudott es en nem nagyon szeretem ha hazudnak nekem. Ma pedig mindent megbeszeltem a lannyal es azt is elmondtam neki h nekem eggyaltalan nincs bajom azzal ha ok jarnak de akkor ne hazudjon a fiu mert mar nem annyira erdekel es megertettem h o csak barat akar lenni es azt is megbesheltuk h hogyha valami zavar akkor azonnal szoljak neki. Es hat igen ennyit szerettem volna elmeselni. Bocsanat ha nehany hejejen helyes irasi hiba van vagy nem nagyon ertitek a szoveget. :)
2018. márc. 13. 22:43
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha 1 csoktol megijedsz es szakitasz vele akkor az nem volt igazi szerelem..

Fogadott rad?😅 Akkor komolyan gondolhatta a dolgot...

Neked is hulye gondolkodasod van a csokos dolog miatt,de o szimplan egy paraszt.

Fogadni egy lanyra?😅 Undorito...ezek a mai "ferfiak"...

2018. márc. 13. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ti nem tanultok az iskolában fogalmazást? Mert amit írtál az borzalmas, egy halandzsa. Semmi értelme, semmit nem lehet érteni belőle. Fiúzás helyett inkább tanulj.
2018. márc. 13. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!