Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lefeküdem, egy osztálytársamma...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lefeküdem, egy osztálytársammal, hogyan folytassuk most?

Figyelt kérdés
Múlthéten voltam egy szülinapi bulin,ahol egy lány osztálytársam is ott volt.Amúgy elé jól kijövünk,a suliban,de inkább csak barátilag dumálgattunk eddig.Most viszont végig együttvoltunk az este,kb fél óra után lesmároltam,és a buli után nálam folytattuk és lefeküdtünk.Utána 2-3 napig nagyon boldog voltam mert azt hittem lesz folytatasa,de aztan suliban mikor taliztunk,elmondta hogy szeretné,ha ezt normalisan kezelnenk,és folytatnank ott ahol a buli elott.Azota nem beszeltunk meg semmi normalisan es kezdem ugy erezni,hogy beleszerettem aznap este,vagy mar elotte is szerettem.Mit csinaljak?Nem nyomulok nala,pont emiatt,mert szeretnem ha nem erezne soknak,de eleg rossz erzes.Sok baratnom volt,es sok bulis csaj,de ilyet nem ereztem soha.

2017. ápr. 23. 13:41
 1/10 anonim ***** válasza:

szerezd meg, valószínűleg ő is pont úgy össze van zavarodva, mint te

ne add fel, küzdj érte

2017. ápr. 23. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Buksi ebbű baj lesz én mondom. Ha rányomulsz, ahogy az előző írja és ő már mondta, hogy folytassátok ott, ahol még nem történt meg a dolog, akkor valószínű ő semmit nem akar tőled és még rosszabbá teszed a dolgot. És a végén elmentek egymás mellett, majd szó nélkül. Viszont, ha nem próbálod meg, akkor soha nem fogod megtudni, hogy lett volna e esélyed egy kapcsolatra nála...
2017. ápr. 23. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Te utolso!Ezzel annyit segitettel de komolyan.Tudom,hogy mindketto esettel be*****tom,de pont ez a kerdes,hogy ti mit javasoltok.
2017. ápr. 23. 14:09
 4/10 anonim ***** válasza:
Ja az lemaradt a végéről, hogy én megpróbálnám :D Max. vesztesz egy lány barátot ez van, de akkor is megpróbálod legalább.
2017. ápr. 23. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Igen,en is inkabb arra gondoltam,csak hat az ezzel a gond,hogy meg soha nem futottam egy csaj utan se,es kedvem sincs hozza,hogy valaki megprobaljon becsicskitani.. :/
2017. ápr. 23. 14:15
 6/10 anonim ***** válasza:

Hát ha a csaj magátol mondta, hogy csináljatok úgy, mintha semmi se tortént volna, akkor elég egyértelmu a dolog. Hagyd ugy, ahogy van. Csinálj ugy, mint ha semmi sem tortént volna. Fogd fel úgy, mint egy a sok "bulis csajod" kozul. Így legalább a barátodnak megmarad. Innentol már csak rajtad fog mulni, hogy mennyire fogod tudni ezt így kezelni.


De ha nagyon nem fogsz bírni magaddal, akkor a legtisztább, ha odaállsz elé, és teljesen nyíltan egyenesen elmondod neki, hogy biztos ezt akarja-e, mert hogy te esetleg megprobálnál egy kicsit tobbet. Ha ezek után is kitart a véleménye mellett, hogy csak barátok, akkor ennyi. De szerintem ne eroltesd majd nagyon ezt a dolgot.

2017. ápr. 23. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ne fuss utana, de egyszer veletlenul vesd fel hogy nincs-e kedve megismetleni. De ezt mas ne hallja. S akkor alakulhat valami. Rendszeres szexbol lett mar kapcsolat masnal is. ;-)
2017. ápr. 23. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

És mi van, ha félreértetted, és azt akarja, hogy menjetek el egy buliba, te egész este vele foglalkozz, csókold meg, és utána nálatok feküdjetek le egymással?

Amikor megkérdezed, ezt a lehetőséget ne hagyd ki...

Vagy tévednék? :)

Komolyabban: én is azt gondolom, hogy ne hagyd annyiban, hanem nagyon őszintén mondd neki, hogy azt hiszed, hogy beleszerettél. Az a csicska dolgot felejtsd, el, hülyeség. Ha szeretsz egy lányt, boldogan teszel meg mindent, amit szeretne, nem megalázó az.

2017. ápr. 23. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem egy kicsit most hagyd békén, mondjuk egy hétig, de legalább pár napig. Utána próbáld meg. Lehet, hogyha lenyugszik, átgondolja akkor máshogy látja, vagy elkezd érezni valamit...
2017. ápr. 23. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Koszonom a vallaszokat mindenkinek,tenyleg segitettek abban,hogy kitalaljam innen hogyan tovabb!:) koszi mindenki!
2017. ápr. 23. 20:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!