Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Itt tényleg sok olyan lány...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Itt tényleg sok olyan lány akad, aki csak laza, alkalmi szexet keres vagy kipróbálná egyszer?

Figyelt kérdés
Én inkább csak olyanokba futottam itt, akik komoly barátnőt kerestek viszont a kommentek szerint itt rengeteg a "kipróbálós" csaj....

2015. aug. 16. 14:57
 1/9 anonim ***** válasza:
Én komolyat keresek és kb senki sem itt :DD es6 hidd el nem nehéz olyat találni aki csak szexre vágyik :D
2015. aug. 16. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Olyat aki nem csak elméletben hanem a való életben keres szexet? Tényleg? :)
2015. aug. 16. 15:48
 3/9 anonim ***** válasza:
Igen :3 sokat ismerek de ez nem az én világom :3
2015. aug. 16. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Üzenen nekik hogy keressenek engem :)
2015. aug. 16. 16:18
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
én egyszer egy aligátorral szeretném nagyon ,meg lehetne oldani ? nem lennék hálátlan
2015. aug. 16. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
33%
Én hátrakötöm a farkam és ollózhatunk ha úgyvan :D 27/F
2015. aug. 16. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
76%
hátrakötött farokból még nem lett punci
2015. aug. 16. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

# 5/7


Miss Garrison, maga az? :)

2015. aug. 19. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Merre laksz? :) Azért egy alkalmi szexhez senki nem fog 200km-t utazni :D. És ha esetleg végre találnál vakit akkor csunyalenne ha utólag kiderülne tökmessze vagytok egymástól. Nem kötözködésből :). Én egy darabig űztem ezt az ipart azt kell h mondjam hogy igen kényelmes és jó korszak volt. Ugyhogy hajrá!
2015. aug. 21. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!