Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szeretem vagy nem? 😶

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretem vagy nem? 😶

Figyelt kérdés

Van egy srac akivel mar tobb mint egy hete beszelgetek es mar talalkozgattunk is meg beszeltunk telefonon is.

Mikor meglatom akarva akaratlanul elmosolyodom es elpirulok. Egesz nap ra gondolok es hogy milyen lenne vele lenni kapcsolatban

Mindog varom a talalkozasunkat de mikor ott vagyok az agyam olyankor uvolt a fejemben h NEM NEM NEM AKAROM

A talalkozo utan pedig mosolygok mint a tejbetok

Hianyzik de mikor ott van akkor elbizonytalanodok

Vki tanacs?

Nagyon jol jonnenek mert osszevagyok zavarodva:(



2018. márc. 14. 20:25
 1/7 anonim ***** válasza:

Igen, szereted :)

Csak félsz az érzéseidtől, ezért „üvölt az agyad” :)

Ne félj, merj lépni! Sok sikert!

2018. márc. 14. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Uuh ezt nagyon jól megfogalmaztad kérdező, én ugyanezzel a problémával küzdök!!

Mondjuk én már négy éve ismerem a srácot, és amikor csak azon gondokodom milyen lenne ez meg az, tehát csak ábrándozom róla, akkor minden olyan, mint egy tündérmesében. És nagyon várom a találkozásainkat. Aztán amikor eljön, sokszor valamiért nem érzem magam jól, nem úgy sikerül ahogy terveztem, feszélywzett vagyok...

Viszont azt tudom, hogy nálam ez azért van, mert nincs tisztázva hogy mi van köztünk pontosan, ami sok kérdést okoz a fejemben, ezért nem tudom teljesen elengedni magam és ezért nem vagyok mindig 100%ig biztos az érzéseimben.


Nálatok nincs valami hasonló probléma, tisztázatlan dolog?

2018. márc. 14. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

#2

Nem,hiszen meg most ismertuk meg egymast:)

Es hogy probalod kiverni a fejedbol ezeket a negativ gondolatokat?😌

#1

Akkor igen..valoszinuleg felek az erzeseimtol mert egyszer ahh de jo lenne vele lenni

Maskor pedig ahh inkabb nem hagyom az egeszet

2018. márc. 14. 21:23
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Igen, bejön neked, ez egyértelmű.

Szerintem amikor találkoztok lesokkolsz, zavarba jössz a társaságától, és azért érzed azt, hogy nem nem akarod. :)

2018. márc. 14. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

#4

Ahh olyan jo lenne mar ezt "kinonom" mert en mar ugy akarok vele beszelgetni, viccelodni mint ha mar vagy 1000 eve lennenk egyutt:/

2018. márc. 14. 21:28
 6/7 anonim ***** válasza:

#2 vagyok, úgy próbálom elhessegetni ezeket a gondolatokat, hogy arra a rengeteg nagyon boldog pillanatra gondolok, amiket együtt éltünk át, és összeszedem, hogy mik is azok a doglok, amit szeretek benne. És egy idő után egyre biztosabb és biztosabb leszek magamban:)

Persze ez könnyebb abban az esetben, ha már ilyen régóta ismerjük egymást.


Én az elején nem ezt éreztem amit te, hanem hogy nagyon szeretném ezt az egészet, és folyton nagyon izgultam a közelében, ezért nem tudtunk annyora beszélgetni. De ahogy jobban megismered, már menni fog, nyugi!


Viszont én azt mondom, hogy ha így el szoktál bozonytalanodni, akkor valami mégsincs teljesen rendben. Gondolkodj el magadban, hogy van e valami ami miatt elbizonytalanodhatsz, gyűjtsd össze a pozitív és negatív dolgokat vele kapcsolatban.

Hajrá!!

2018. márc. 14. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

#2

Nem tudom hogy ez annak szamit-e de attol felek hogy megsem tetszik nekem a srac(tudoom hulyeseg) es aztan ugy jon le neki h csak jatszottam vele:/

Viszont ha arra gondolok hogy milyen lenne vele lenni akaratlanul elmosolyodom

Na ez hozza ki belolem az osszezavarodast:(

2018. márc. 14. 21:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!