Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » A srác szerelmes belém vagy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A srác szerelmes belém vagy csak barátként tekint rám?

Figyelt kérdés
Osztálytársak vagyunk, már egy jó ideje barátok. Többször is hallotuk, hogy mi összeillenénk stb. Nagyon sokszor csikiz, bökdös, piszkálezért is sokat nevetünk én pedig fülig szerelmes vagyok belé. Kb. 2 hónapja elhívott engem+az egyik haverunkat moziba, a buszmegállóba vár reggelente és onnan kísér a suliba. Állítólag (félfülel hallottam)van egy lány akire nem mer ráírni ugyan az a keresztneve mint nekem. Ma pedig rámírt, hogy nem-e lenne kedvem a hosszúhétvégén valamikor korcsolyázni menni. Szeeintetek szerelmes belém vagy csak barátként tekint rám? A válaszokat előre is köszönöm!

2018. márc. 15. 16:30
 1/2 Mádár0218 ***** válasza:
Ezek alapján szerintem bejössz neki :)
2018. márc. 15. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szerintem is bejössz, ha csak barátként tekintene rád, nem lenne ilyen feltünően figyelmes veled
2018. márc. 17. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!