Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van egy lány, aki tetszik, és...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány, aki tetszik, és nem ismerem személyesen. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Szóval.

Van egy lány,aki nagyon tetszik,csak van egy-két apróbb buktató..Az első,hogy nem ismerem személyesen,mármint sokszor találkoztunk már,de nem beszélgettünk.Általában buszon,közösségi helyeken találkozunk.Ez az első buktató,hogy nem kezdhetek úgy,hogy "sziamizu", mert tényleg egyátalán semmi.Bár (és itt jön a második) mint kiderült van 1 közös ismerősünk,akivel én együtt voltam egy ideig...És tételezzük fel mesélt rólam.A fene se tudja,hogy jókat-vagy rosszat.És most teljesen tanácstalan vagyok :( Remélem azért érthető volt a problémám,bár most a fejemben is minden kusza,ennyit tudtam kihozni ebből...

18/F



#lány #nem_ismerem #közös_ismerős
2018. márc. 15. 22:00
 1/2 anonim ***** válasza:
És az exeddel jóban vagy még vagy beszélőviszonyban? Mert akkor érdeklődhetnél rajta keresztül. Csakhogy kicsit több mindent megtudj a lányról. És szerintem nem gáz a buszon elkezdeni beszélgetni,ülj le mellé és ha úgy látod nincs semmi dolga, akkor simán:D Főleg meg közösségi helyeken. Hívd meg egy italra
2018. márc. 16. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Fura eset az exem,mert összejöttünk,nagyon elvoltunk,de igazából csak a magány miatt jöttünk össsze.Egyébként a mai napig nagyon jó a kapcsolatunk,csak hát ki tudja, hogy amúgy mit érez felőlem, és hogy egy barátnőjének mit közvetít :/


Szerintem kicsit fura lenne beszélgetni az exemmel, és egyszercsak felhozni a "amúgy [valami kérdés XY-al kapcsolatban]?"...Érted.


A kommented végét megpróbálom :)

2018. márc. 17. 18:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!