Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Irjak ra a sracra?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Irjak ra a sracra?

Figyelt kérdés
Tudon tudom tomeg... De ilyen kerdest meg nem lattam csak olyat hogy kezdemenyezzen e a lany de itt mas a helyzet. Nonapkor ram irt a srac es mivel egyik baratnommel nagyon joba van (tesokent kezelik egymast) megkerdeztem a lanyt hogy most ez igy why mert elotte sose beszeltunk aztan baratnom mondta hogy hallott mar rolam par dolgot a srac es detto olyan mint en fel orat magyarazott arrol hogy mennyire olyan a srac mint en, es most nemtudom mivan es azt se tudom hogy irjak e a sracnak mrrt amikor irt akkor egy koszivel lezartam mert meg nem tudtam rola semmit:( de baratnom regenye nagyon azt mutatta hogy a sracnak bejovok
2018. márc. 16. 03:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Minek kene irnod neki? Ha enyira tesoja a baratnodnek akk egyszer ugyis talalkoztok a baratnod altal! Te mar rogton jarnal vele vagy miert kerded?en szemely szerint nem jarnak olyannal aki olyan mint en, semmi erdekes nem volna benne de szivesen baratkoznak vele!
2018. márc. 16. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Mar boccs de azt kertem h tanacsot adjanak az emberek nem azt hogy okoskodjanak:)))
2018. márc. 16. 03:38
 3/6 anonim ***** válasza:
Ne
2018. márc. 16. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Várd meg amíg ír újra.
2018. márc. 16. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem se írj rá, hisz ha akar valamit akkor majd ō ír. Amúgy is a barátnōdnek a tesója, akkor miért nem kéred meg a barátnōdet hogy kérdezōsködjön rólad a fiúnak,hátha ōk ezt megbeszélik. És megkérdezi a fiútól hogy be-e jösz neki, aztán ennyi. Ezen a válaszon lesz vége történetnek.
2018. márc. 16. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az én véleményem ezekkel ellentétben az, hogy nyugodtan írj rá, nem lesz semmi bajod belőle.Te is ugyanúgy kezdeményezhetsz mint ő, nem kell várni a csodát.S ha úgy gondolja nem érdekled, mert leráztad?Akkor várhatod és el is szalasztod.
2018. márc. 27. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!