Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lehet esélyem, ha foglalt az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet esélyem, ha foglalt az adott személy?

Figyelt kérdés
Sziasztok,van egy fiú aki 2 évvel idősebb tőlem,viszont neki most van barátnője. Egy suliba járunk mellesleg,és mindig néz engem,na ne értsetek félre.tudom,hogy ez sok okból lehet,viszont nekem nagyon tetszik. Valahogy éreztessem vele,hogy nekem bejön, vagy így hogy van barátnője teljesen veszett fejsze lenne az ügy? Köszönöm mindenki válaszát:) 16/L

2018. márc. 16. 23:03
 1/8 anonim ***** válasza:
Irj ha gonndolod!:)
2018. márc. 16. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem lehet esélyed:)
2018. márc. 16. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Istenem segíts meg. Ha van barátnője, az azt jelenti, hogy SZERETI őt. (Felteszem ha normális a srác) ha meg mégse szeretné és tetszenél neki, nem gondolod hogy dobta volna? És talán Ő keresne téged? A legnagyobb pofátlanság mikor tudod hogy foglalt, de rámászol. Ha megteszed, csak gratulálni tudok neked, ő pedig ha normális, elküld szebb helyekre.
2018. márc. 16. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Természetesen nem szeretnék belerondítani a kapcsolatába,ha igazán szereti ezt a lányt. De nekem nem úgy tűnik. És nem is szeretnék rámászni,csak ahogy írtam esetleg valamilyen formában érzékeltetném vele,hogy nekem igenis tetszik. Csak pont ezért kértem itt segítséget,hogy hátha volt már valaki hasonló helyzetben, és esetleg tudna valami tanácsot adni.
2018. márc. 16. 23:51
 5/8 anonim válasza:

Üsd le a csajt vonszold le a pincébe és pufff tüntel szabad préda!

-YT-

Trolling

»TapShift«

2018. márc. 17. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Mádár0218 ***** válasza:
65%
Persze, lehet esélyed, ha jobban beléd szeret mint a mostani barátnőjébe, akkor te részedről nincs hiba az egyenletben :)
2018. márc. 17. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Aki foglalt, az nekem tabu. Gerinctelen dolog kacérkodni foglalt pasival. Ha valakit ki lehet szeretni egy kapcsolatból, akkor tőled is elveszik majd pont így, mindenki visszakapja, amilyen ő volt másokkal. Ne süllyedj ennyire le.
2018. márc. 17. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Gerinctelen tucatlány :)
2018. márc. 17. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!