Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Egy szémélyre foglalt szobában...

Egy szémélyre foglalt szobában két személy alszik egy nem 4 vagy 5 csillagos hotelban?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


A barátnőm nem budapesti (távkapcsolatban élünk és mind a ketten a szüleinknél élünk) és jönni fog "hozzám" télen látogatóba 3 napra Pestre. Én annak örülnék, ha nálam aludna, mert akkor tényleg 3 napig lennénk együtt, de sajnos nem megy, mert a szüleim még nem ismerik, ezért a barátnőm foglalt magának egy szobát egy személyre...


Arra lennék kíváncsi, hogy aludhatnék- e nála a szobában annak ellenére, hogy csak egy személyre foglalt szobát.

Szabad ilyet csinálni ? Vele akarok lenni egész végig, arra is gondoltam, hogy foglalok én is magamnak egy szobát ott annak ellenére, hogy Pesten élek :D


Én 19F és ő 18L


2014. nov. 2. 16:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Sztem simán. Mármint hivatalosan biztosan nem, de egy szállodában jönnek-mennek az emberek, nem fog sztem feltűnni senkinek. Én személy szerint nem nagyon szoktam utazni, szinte csak a munkahelyem által, és olyankor mindig kétszemélyes, franciaágyas szobát foglalnak nekem, szóval még hely is lenne. Meg ugye több recepciós is van, úgyhogy ha fel is tűnne, hogy még nem látta az arcot (bár kétlem, hogy foglalkozna vele), akkor is max azt gondolná, hogy biztos aznap érkezett, mikor ő épp nem volt ott. Aztán persze lehet, hogy azonnal kiszúrják az ilyet, de sztem nem valószínű.
2014. nov. 2. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Rendeljen két főre szobát a barátnőd, és akkor egyből megoldódik a probléma.
2014. nov. 2. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Utolsóval értek egyet.
2014. nov. 2. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Kedves első. Szállodában dolgoztam, és elhiheted, hogy kiszúrják ha egyszemélyes szobában ketten alszanak.

Nem hiába személyenként adják a szobákat és nem úgy, hogy nagy szoba kiadó..

1 személyes szoba = 1 ember

duplaszoba= 2 ember

duplaszoba+ pótágy = 3 ember..

2014. nov. 3. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igen de vendégségbe fel szabad menni nem ?
2014. nov. 3. 06:17
 6/6 anonim ***** válasza:

Figyelj!

Az egyszemélyes szoba mindig feláras!

Kétágyasat kell kivenni, ahogyan írták már!!

2014. nov. 3. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!