Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ez nem durva? (leírás)

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez nem durva? (leírás)

Figyelt kérdés

Szerinteteknem durva,ha egy 5.osztályban(10-11 éves korosztály) arról beszélnek,hogy ki jár kivel,kibe szerelmes ki stb..egyik barátnőm mondta,hogy ne avatkozzak ebbe bele,mert azt csinálnak az életükkel amit akarnak.első: nem minden úgy van,ahogyan ő szeretné

Második: kis pisis gyerekek azt se tudják mi a szerelem..

Mondom 11 éves fejjel.oké,kezd ilyenkor az ember serdülni(még nem nagyon..de kicsit) de azért durva,hogy 11 évesen szerelmesek egymásba a gyerekek.nem azért,mert én irígykednék,hanem azért,mert ebből úgyse lenne semmi,kb 1-2 hónapig járnak egymással,utána meg csá..na meg kitudja,hogy a szülők mit reagálnak..


2018. márc. 17. 20:13
 1/9 egyre ***** válasza:
Hát mivel ezt nem tudjuk megállítani ezért ezzel kell élnünk de engem nem nagyon érdekel a dolog inkább nevetek egyet rajtuk utánna tovább megyek az utamon.
2018. márc. 17. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%

De... De ennel csak rosszabb lesz evtizedek mulva mivel a legtobb ilyennek gyereke is lesz :'(

Viszont mar dolgozom az emberirtoketezren sooo chill man

F

2018. márc. 17. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

nyilván nem szerelmesek, de gyerek-szerelem. Tudod amikor egyik szünetben pisti tetszik, aztán matyi. Ez normális szerintem. Nem csinálnak semmi hülyeséget.

Ennyi idősen a járás az csak jelképes dolog, semmi fizikai.

2018. márc. 17. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
100%
és akkor mi van? nem durva. mikor én voltam ötödikes akkor is ez volt.
2018. márc. 17. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem ertem, mi ebben a rossz. Nyilván mást jelent “járni” valakivel 11 évesen es 17 évesen...


Es ha nem tudjak, hogy mi a szerelem? Mi azzal a baj? Miert idegesít, hogy megfogják egymás kezet es max szajrapuszi? Na es ha 1-2 hónap? Miert olyan eget rengeto? (Amúgy sok mindenkit ismerek, aki meg 3-5 évig együtt volt azzal, akivel kb ennyi idősen jött össze)

2018. márc. 17. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Miert lenne durva? Amit előttem szóló is irt: nyilván más 11-12 évesen “együtt lenni” valakivel, mint mondjuk 18 évesen... Szerintem nem kell elítélni valakit, ha ennyi idősen megfogja valaki kezet. Merthogy ebben a korban ennyit jelent járni valakivel.
2018. márc. 17. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ezeket a dolgokat otthon kéne tisztázni a szülőkkel, cska manapság már: „A mai világban ez már teljesen normális...” „Hadd csinálja, majd megunja...” „Mások is ezt csinálják...”

(Tisztelet a kivételnek)

Szóval ha otthon ez nem érdekli a szülőt, akkor ez folytatódni fog, és egyre inkább nem lesz gáz...

2018. márc. 17. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Te jó ég... első óta szerelmes voltam egészen hetedikig egy srácba. De úgy igazán. Annyira utálom ezeket az embereket akik a kor alapján ítélnek, és próbálnak érettebbnek tűnni a korosztályuknál, közben meg akkora baromságokat mondanak...
2018. márc. 17. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Az óvodások is "szerelmesek". Nyilván teljesen hülyeség a gyerekszerelmet összehasonlítani a felnőttekével.

Meg akkor ennyierővel a Pistike ne játszon a kisautóval, mert majd ha letette a jogsit akkor van értelme, úgysem vezethet most, a Marika meg minek babázik, 5 évesen ne akarjon gyereket...

2018. márc. 18. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!