Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan tudnék elfelejteni egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék elfelejteni egy fiút akibe nagyon belezúgtam? (leírás)

Figyelt kérdés

Már régóta szerelmes vagyok ebbe a fiúba és azt mondta hogy ő is belém. Aztán tegnap megírtam neki hogy nagyon szeretem(ő is zokott ilyeneket írni). Aztán ráírja nekem azt hogy: "úgy néz ki hogy lesz barátnőm aki szintén ott lakik ahol te"

Én összetörtem tegnap miatta, mert eddig azt mondta, hogy engem szeret és hogy én leszek a következő barátnője.

Meg akart csókolni, ölelni meg randizni akart velem. Ééés most miatta teljesen összezavarodtam, összetörtem, mert beleszerettem nagyon :((



2017. jún. 30. 09:38
 1/5 mcrgt2 ***** válasza:
69%
Ahj te buta vagy hallod 😁 nem veszed eszre hogy ezzel arra utalt hogy te leszel a barátnője aki pontoson ugyanott lakik mint te ezzel rád célzott. Szoval ne legyel szomoru mert terolad beszelt.
2017. jún. 30. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
69%
JÉZUSOM... RÁD GONDOLT XD Nehogy elcseszd!
2017. jún. 30. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Igyvan csajszi.. mert te ha megmondtad neki akkor ő meg azt monta volna bocsi de már van barátnőm.. vagy bocsi de már nem érzek irántad semmit se... De nem ezt monta.. hanem azt hogy lessz barátnőm onnan anonnan Te vagy.. érdekes ugye.. csak az örömében máshogy monta.. de szerintem Rád célzott
2017. jún. 30. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Úristen köszönöööm :) Remélem tényleg rám gondolt:)
2017. jún. 30. 10:29
 5/5 anonim ***** válasza:
89%
meg kel verni
2017. jún. 30. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!