Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogy lehet nem törődni a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet nem törődni a szerelemmel?

Figyelt kérdés
Ezt úgy értem mert mindenkitől azt hallom hogy ha nem figyelek rá meg nem foglalkozom vele akkor jön el az életembe de milyen módszerek vannak ezzel kapcsolatban hogy ne figyeljek oda rá?
2018. márc. 17. 23:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha nincs rá lehetőség nem tudsz vele foglalkozni *gondllkozó feka mém*
2018. márc. 18. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Foglald el magad - keress hobbit, töltsd hasznosan az időt, tereld el a gondolataid, menjetek el barátokkal valahova, tanulj egy új készséget, legyen az hangszer, főzés, programozás, kötés, akármi. Járjon máshol az eszed, ne csak annyiból álljon az egész nap, hogy ezen agyalsz. Tényleg jön magától, de nem érdemes addig rajta stresszelni, addig szórakozz más dolgokkal. :)
2018. márc. 18. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 October15 ***** válasza:

Próbálj meg ókori Róma kronológiát magolni. :D Szerelmes ugyan nem lettem tőle de, hogy másra nincs időm mellette az viszonylag biztos.


26F

2018. márc. 18. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
#2 Köszönöm a tippeket erre nem nagyon gondoltam még de egy új hobbi nem jönne rosszul tényleg nem árthat így keresni is fogok. Köszi mégegyszer a tippeket:)
2018. márc. 18. 09:40
 5/6 A kérdező kommentje:
#3 majd megpróbálom:D
2018. márc. 18. 09:41
 6/6 A kérdező kommentje:
#1 így még nem is gondoltam rá igazából:D
2018. márc. 18. 09:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!