Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » A lány aki tetszik nekem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lány aki tetszik nekem apakomplexusos. Lehet esélyem?

Figyelt kérdés
Még nem beszéltem vele, de szeretem őt. Ő viszont bevallotta nekem pár hónapja hogy apakomplexusa van és a saját korosztálya nm jön be neki csak az ilyen 25-35 évesek. Lehet még esélyem. Minketten 16 évesek vagyunk

2018. márc. 18. 15:22
 1/7 anonim válasza:
80%
nem
2018. márc. 18. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
62%
aha mert én is az voltam amig össze nem jöttem a mostani pasimmal aki szintén 16 én meg 15
2018. márc. 18. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

köszi


egyébkén lehet hogy ez ilyen "életkori sajátosság" és csak ő nem tudja mit érez?

2018. márc. 18. 18:09
 4/7 anonim ***** válasza:
66%
Ha nem sikerül írjon rám ő.
2018. márc. 19. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Kösz :P
2018. márc. 19. 17:19
 6/7 anonim ***** válasza:
39%
az h életkori sajátosság azt nem, de hogy külső hatások által kialakult mánia, bebeszélt hülyeség az lehet,vagy hogy csak múló szenvedély. sokan ilyen korban persze h az érettebbekért vannak oda, de ez még nem jelenthet apakomplexust, lehet h annyit mondogatták neki h őmaga is elhitte de ha megismer egy korabelit rájön h azzal sokkal jobb. 2. válaszoló a kérdező újjab kérdésére ( saját tapasztalat )
2018. márc. 19. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

köszi a segítséget.


Ma elmondtam neki mit érzek de egy hosszú beszélgetés után azt mondta hogy eddig én minig ott voltam neki és ez jó érzés volt hogy lelkitársak vagyunk. Meg azt mondta én vagyok az őrangyala :) De maradjunk ennyiben.. Érzem, hogy szeret tudom. De nem úgy ahogy én őt.. Csak hát na, elég esetlen és gyámoltalan személyiség és féltem hogy kihasználják.


Az a 6 állat aki pedig privátot írt, tiltottam. Nincs szükségem ilyenekre

2018. márc. 20. 16:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!