Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Véleményetek, mi az?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Véleményetek, mi az?

Figyelt kérdés

Igazából lehet, hogy most csak magamnak írok... Lehet, hogy csak kiíromna gondolataimat és holnapra már el is felejtem ezt. Lehet hogy ezt úgy se látja senki és holnapra el is felejtődik. Igazából nem tudom mit várok tőled. Oom, volt egy lány, akit lassan egy éve ismerek. (Ink ismertem) Eleinte április elején csak úgy kíváncsiságból beszéltünk, igazából nagyon nem is érdekelt. Akkor voltam 8.os és két haveromnak keresztül ismertem meg a lányt, aki szintén abban az évben ballagott...de így tökre megkedveltem. Haver lett már júniusra. Nem mondom,hogy mindennap beszéltünk, de sokszor. Aztán júliusban valami megváltozott. Tudom, tudom, hogy abaratsagok nem alakulnak ki hónapok alatt, de vele esküszöm más volt. Barátok voltunk. Én egyébként egy népszerű srác vagyok/ voltam, sokat vagyok a középpontban és sok embert is ismerek... De ő nem ez a fajta lány volt. Nagy volt néha az arca, de meg sem volt az a lány, akik mostanában a többiek. Voltak barátnői de nem a fél világ és azokkal nagyon szeretett bulizni, szórakozni.. Találkozgattunk nyáron. Mindig ő kezdeményezett ez akár ciki akár nem.. örültem. Minden klappolt. Úgy volt milyen jó, megyek szeptemberben egy halál jó gimibe, társasági élet is pipa, otthon is minden cool. Csak hogy nem jött be már szeptember végén annyira eza suli. Az emberek 90%a ott kocka vagy streber. Nem az én közösségem. Félreértés ne essék, nem töröm felettük a pálcát csak tisztásom, hogy miért is nem illunk össze a többiekkel. Az a lány kihúzott. De még nyáron amikor minden jó volt... Talán ..úgy augusztusban komolyabb lett. Mások szerint belém szeretett a csaj, én máig nem tudom mi volt akkor, sokszor későn esnek le a dolgok. És hát ja. Én is egyre jobban élveztem .és részemről is kezdett több lenni. És most ne arra gondoljatok,hogy ő basszus este hétig kint voltunk egymással a városban, meg hogy jaaaj kaptam egy ölelést ez már házasság. Csók nem volt, de más voltam mint egy haver... Na és úgy október végére forduló pontot vett az egész, amikor lehetett volna már valami. Mai napig nem tudjuk mi történt... Majd egy hónappal rá megbántottam tényleg amikor találkoztunk.. azóta látni sem akart nagyon. Majd decemberben is volt egy pár oras vitank es szilveszter után is "megbántottam", megbántottunk..mostmár kezdem tultenni magam, sőt. De úgy tesz már mintha én akartam volna csak vmit.. annyira fáj, hogy azért mert én kerestem,mert én hihasnak éreztem magam már egy idióta vagyok aki belekepzelt túl sok dolgot. Azt mondta másoknak én többet akartam. Nemrég amikor ezt meghallottam te yleg felért egy pofán vágással. Nem az van, hogy msot életem végéig magányos leszek meg minden, mert már változtatok, a suli változtatáson és kezd minden helyrejonni.. talán. De ez a téma..ez engem nagyon megérint mindig. Nem értem, hogy gondolta.. de tényleg srácok. Nem akarok már írni neki, meg semmit úgy is csak rontanek. De én tényleg nem értek semmit..és most nem tudok mit várok toletek..tényleg, talán semmit,csak ezt leírtam nektek.. nincs ebben semmi személyes, csak leírtam az érzelmeket, és nagyon a történetnek a lényeget. Sokkal több dolog történt de ez most m1, csak meg akartam vmennyore nyugodni..vicces, hogy pont én pattogok ezen még mindig, de hát ez van.. talán beszélni kéne vele majd egyszer? Vagy fogadjam el, hogy ez van? Szosincs arról hogy nem tudok nélküle lenni még minden ilyen... Blablabla.. csak nem tudom, hogy legalább a baratsagokat így hagyni kéne e..rengeteg ismerősömnek mentek szét mostanában a legjobb barátságai, köztük nekem is. De én legalább gondolkozom azon hogy teszek ellene .vagy én spilazom túl? Néha szarjam le a többieket? Nem tudom melyik lenne a helyes hozzáállás...://

Na bocs hogy untattalak, kösz ha vmit reagálsz rá, csaocsao



2018. márc. 18. 18:22
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
k
2018. márc. 18. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
67%

Na ez jó sok infó volt, hallod. Pontokba szedem a gondolataimat, nem biztos, hogy a leírásod szerint sorba lesz:

1. Igen, néha szard le a többieket.

2. Most furcsa lesz, mert Te vagy az idősebb, de: minden elismerésem, hogy népszerű vagy, de ez nem vitt el a rossz irányba, van szókincsed!!!

3. A leírásból kiindulva kicsit érzékeny lány lehet a szóbanforgó csaj, de azért hogyha sokszor megbántottad, ne csodálkozz.

4. Viszont nem értem, miért híresztelte rólad azt, hogy Te többet is akartál. Lehet, hogy nagyon magára vette, mikor megbántottad? Csak azt tudom elképzelni, hogy vissza akart vágni valami miatt.

5. De egy dolog biztos: ezt nem hagyhatjátok a levegőben lógni. Nyár végén, ősz elején kinyitottatok egy ajtót, amit be kell csukni ahhoz, hogy nyugodt szívvel nyissatok ki egy újat, immárom külön-külön. Mindenképp le kell zárnotok ezt az egészet, különben nem fogtok tudni nyugodt szívvel kezdeményezni másnál. A saját érdekedben kell ráírnod, elhiszem, hogy nem szívesen teszed, de muszáj.

Sok sikert! :)

14/L

2018. márc. 18. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Addig örülj amíg ez a legnagyobb problémád, lesz rosszabb is.
2018. márc. 23. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!