Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Első csók? Mikor? Hogyan? Nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első csók? Mikor? Hogyan? Nem ciki?

Figyelt kérdés

Az első csók hogyan történik meg?

Hogyan csináljam?

Mikor csináljam?

Egyátalán nem ciki, ha én csinálom?

Lány vagyok



2018. márc. 18. 18:41
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Jobb, ha a fiú kezdeményezi.


Randi végén, csöndben: egymás szemébe néztek. Ha ebből nem esik le neki, akkor csinálhatod.

2018. márc. 18. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Huhh, köszi😄
2018. márc. 18. 18:44
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Miért lenne ciki? Egyáltalán nem az.

Igaza van #1-nek: randi végén/hazakíséréskor tökéletes, viszont szerintem a lány is kezdeményezheti.

2018. márc. 18. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

😄 Köszi a válaszokat.

Gyors volt xd

2018. márc. 18. 18:52
 5/9 anonim ***** válasza:
81%
Persze hogy kezdeményezhet a lány. Ez egy fiúnak is nagyon jól esik. Én a barátnőmet egy teljesen váratlan pillanatban csókoltam meg először. Picit megijedt (ezt utána mondta ) se nem látszott. Teljesen élvezte a pillanatot és ő is bekapcsolódott. Nagyon jó érzés volt. Nincs utasítás arra hogy hogyan csináld mert rá fogsz érezni az első pillanatban. Igazából az is mindegy hogy mikro csinálod. Na jó mondjuk ne miközben ő nagyon magyaráz valamit vagy ne éves közben. De nem kell feltétlenül hazakíséréskor mert akkor nem csak egy csók lehet belőle. Ez persze az én véleményem és az én tapasztalatom , nem kell egyeznie máséval.
2018. márc. 18. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
De nem látszott*
2018. márc. 18. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszi ádám6969!😄
2018. márc. 18. 20:09
 8/9 anonim válasza:
Jön az magától, érezni fogod. Ha már ezen gondolkozol, elárulom neked, hogy nagyon mulya gyerek voltam, amíg meg nem csókolt egy helyes csaj:) , ha már olyannal kell első csókot váltanod, aki nem annyira magabiztos, hogy megtegye, szerintem jó úton jársz... nincs abban semmi bűn, csak tudd, hogy mit akarsz, meddig akarsz elmenni! Figyelj a jelekre, mert lehet, hogy azért nem akar megcsókolni, mert nem is tetszel neki! Ugyanakkor lehet, hogy tetszel neki, csak gyáva... Tedd a szívére a kezed, még mielőtt megcsókolnád, ha kalapál a szíve, tuti a buli, ha nyugodt a szívverése akkor valószínű, hogy csak ki akar használni. Ennyi volt a gyorstalpaló... Légy szerencsés!
2018. márc. 22. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a választ 😵
2018. márc. 23. 19:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!