Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mi a véleményetek a netes...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek a netes kapcsolatokról?

Figyelt kérdés
Nem a társkereső oldalakra gondolok ha nem a facebookra. Megismertem egy srácot 4 hónapja azóta mindennap irogatunk meg telefonálunk. Már kétszer taliztunk és tegnap bevalotta hogy bejövök neki (ő is nekem) majd össze is jöttünk de félek hogy csúnya vége lesz. Amúgy egy csopiban ismertem meg őt . Kérlek bántó kommenteket nem szeretnék,őszintén írjátok le a véleményeteket pls
2018. márc. 18. 20:49
 1/8 anonim ***** válasza:
Én is így ismertem meg egy lányt, és szerintem semmi baj nincs vele, ha legalább heti egyszer tudtok talizni, szünetekben meg max egymásnál alszotok, vagy ha nem akkor is többet taliztok, szóval én azt mondom sok sikert 17/F
2018. márc. 18. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Mádár0218 ***** válasza:
Nem volt ilyenben részem, de nem hiszem, hogy probléma lenne ha heti 2-3 alkalommal tudnánk találkozni.
2018. márc. 18. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
én is szoktam ott ismerkedni, nem baj az 19l
2018. márc. 18. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én is egy csoportban ismerkedtem meg a barátnőmmel, még 5 éve.

3 éve járunk. :)

2018. márc. 18. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 egyre ***** válasza:
Szerintem sincsen ezzel semmi gond ez is a társkeresés egyik formája van akinek bejön van akinek nem.
2018. márc. 18. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Unokaterstvérem is egy csoportban ismerkedett meg a mostani párjával és már össze is költöztek. A kapcsolatuk komoly.


Szerintem nem lesz csúnya vége. Meg amúgy is, bármilyen kapcsolat futhat zátonyra kevésbé szép körülmények közt.

Szóval ne izgulj:)

2018. márc. 18. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Igazuk van
2018. márc. 18. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem rossz tapasztalataim vannak vagy csak én fogtam ki azokat a lányokat akik találkozásnál megse mukkantak...
2018. márc. 18. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!