Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Netes társkeresés történetek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Netes társkeresés történetek?

Figyelt kérdés
Akinek sikerült megtalálni ott a párját. Érdekelnek történetek hogy jöttetek össze,hogyan sikerült.Üzenetben is írhattok,ha tudtok segíteni hogy s mint csináljam. Én már bebizonyosodtam róla hogy ez nekem való..sajnos a való életben nincs szerencsém és soha nem jött össze. Neten keresztül annál inkább. Jó tudom a velejárójait hogy sok a kamu meg minden de azért sok normális embert is lehet találni. Írjatok ide vagy üzenetbe akik hisznek ebben és sikerült már nekik. Legjobb ha privátban írtok 20f
2017. ápr. 29. 15:58
 1/3 anonim ***** válasza:

Én kifejezetten hiszek ebben, legalábbis nekem a netes ismerkedések eléggé sikeresek voltak. Még tizenéves koromban több hosszabb kapcsolatom is volt úgy, hogy neten ismerkedtem meg a lányokkal. Több olyan eset is volt, hogy a lányok vették fel velem a kapcsolatot társkereső oldalakon, mert pl. egy vonattal jártunk reggelente és hasonló okok végett írtak. Szóval én úgy vettem észre, hogy a neten a lányok is kezdeményezőbbek. Most a párommal szintén neten ismerkedtünk meg egy társkereső oldalon. Már 8 éve vagyunk együtt, közös lakásban élünk. Tehát ez már egy elég komoly és úgy tűnik végleges kapcsolatnak mondható.


28/F

2017. ápr. 29. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Bár nem személyes tapasztalat, de az egyik tanárom egy társkeresőn ismerte meg a férjét. Mostmár egy tündéri kis család, nemrég született meg a baba. :)
2017. ápr. 29. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem is van olyan (felnőtt) ismerősöm, aki társkeresőn talált párt. Mára már házasok és két gyerek is van. Szerintem a társkeresőkre is igaz az, mint szinte minden másra: ha okosan használod akkor segíthet. Én abszolút hiszek ebben, mert kicsit introvertáltabb vagyok, nehezebben nyílok meg. Szeptembertől ha minden jól megy elkerülök itthonról (egyetemista leszek), erősen fontolgatom hogy regisztráljak Tinderre. 18/F
2017. ápr. 30. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!