Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van egy lany akit szeretek....

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lany akit szeretek. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van egy lany akit szeretek, viszont o egy masik fiut szeret. Ezzel a lannyal sokszor vagyunk egyutt osszebujunk, simogat, megmasziroz. Sajnos latom hogy az a srac akit allitasa szerint szeret nem neki valo. Szerintetek mit kene tennem ebben a helyzetben?

2018. márc. 14. 22:56
 1/2 anonim ***** válasza:
52%
Vegyél nekem valami kaját. Éhezem :( Nem, amúgy szerintem távolodj el a csajtól, és lépj túl rajta.
2018. márc. 14. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem tudsz mit tenni. Csak O tudja eldonteni kit akar. Ha nem neki valo, idovel rajon. Egyszer elmondhatod neki a velemenyed, de felesleges ezzel traktalnod, mert ebbol konnyen sertodes lesz a vege, “csak magad miatt mondod” cimszo alatt.

Lanyok egyebkent meg hajlamosak ikyenkor homokba dugni a fejuket, ezzel Te nem tudsz mit csinalni.

Evekkel ezelott volt egy baratom(mondjuk O nem akart semmit tolem, de meg igy sem sult el jol) es figyelmeztetett, hogy aki tetszik az nem erdemel meg engem, meg nem annyira jofej, mint ahogyan en azt akkor lattam. Masfel ev utan kezdtunk el ujra beszelni, amikor mar tok mas tetszett es a fejemet fogtam amikor lattam, hogy mennyire vak es naiv voltam, meg miket irogattam chat-en ennek a baratomnak (a fiurol).

2018. márc. 15. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!