Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Vajon fog magától írni nekem?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon fog magától írni nekem? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

www.gyakorikerdesek.hu/tini-parkapcsolatok__szerelem__9203894-akkor-most-mi-a-helyzet-koztunk


Ez a kérdés fejti ki a helyzetet. Szerintetek fog írni magától?


2018. márc. 20. 14:18
 1/6 A kérdező kommentje:

Elnézést kérek, pontatlan volt a kérdés. Szerintetek beszélgetést kezdeményez magától?


www.gyakorikerdesek.hu/tini-parkapcsolatok__szerelem__9203894-akkor-most-mi-a-helyzet-koztunk


Teszek mégegy linket,ha az előző nem menne.

2018. márc. 20. 14:25
 2/6 anonim ***** válasza:
nem értem a kérdésedet
2018. márc. 20. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Tehát eddig átlagban vagy napokig egy ilyen folytonos beszélgetés volt elköszönés nélkül, vagy én írtam. Vajon most hogy tegnap úgymond elköszöntünk, vajon fog írni elsőre?


Bocsánatot kérek a pontatlan kérdésért.

2018. márc. 20. 14:40
 4/6 anonim válasza:
lehet fél és nem mer írni
2018. márc. 20. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Utolsó, mitől félne?
2018. márc. 20. 18:48
 6/6 anonim válasza:
nem tudom , ha nem ír akkor kérdezd meg hogy miért nem tette.Mert hogy nagyon vártad vagy valami ilyesmi
2018. márc. 20. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!