Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok az osztálytár...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok az osztálytáramba, mit tegyek?

Figyelt kérdés
16 évesek vagyunk, nagyon aranyos a lány, szoktunk szemezni, beszélgetni nem olyan sűrűn. Tudom azt mondjátok hogy osztálytárssal ne mert akkor kell nézni egymást ha balul sülne el a dolog. De, kettes csoportbontásban van az osztály és külön csoportban vagyunk. Ritkán van együtt óránk. Mit tegyek?

2018. márc. 23. 00:33
 1/4 anonim válasza:
Hát neked, vagyis nektek kell ezt eldönteni. Hívd el valahova, beszélgessetek. Aztán majd valami lesz.
2018. márc. 23. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Elsősorban kezdj el vele többet beszélgetni és viccelődni. Ismerjétek meg egymást, és utána ha látod, hogy nyitott feléd, akkor hívd el randizni és ha úgy érzed, beszéljetek erről, mondd el neki, hogy szeretnél többet.
2018. márc. 23. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem semmi baj nincs azzal ha osztálytárssal jössz össze...ha csoportbontás van akkor eleve nagyobb létszámú lehet az osztály, ráadásul ha meg külön csoportban vagytok, ha vége lenne se lenne olyan kínos szerintem...bár ez attól függ, hogy ha szakítotok, miért :s

Én is egy osztálytársammal járok, sokan leidiótáztak minket miatta pont azért amit te is mondtál, de mi ezt megbeszéltük, és ha bármi gáz lenne, levegőnek nézzük egymást és kész. Lehet megutáljuk egymást, de az osztály egy válogatott csapat, nem egy baráti kör, nem lehetsz jóban mindenkivel. 16L

2018. márc. 24. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat, ti vagytok a legjobbak :)
2018. márc. 24. 22:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!