Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Túllépéni rajta, lehetséges?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túllépéni rajta, lehetséges? Nem tudom mit tegyek

Figyelt kérdés

Van egy fiú (aki mellékesen az osztálytársam is T-T) és randiztunk párat. Úgy volt, hogy összejövünk, de én az utolsó pillanatban meghátráltam. Beijedtem és hagytam, hogy mások befolyásolják a föntésemet. Ezt utólag nagyon megbántam. Ennek már lassan egy éve, de valahogy mégsem vagyok túl ezen az egészen, de a fiú már látszólag igen és csak barátként tekint rám.

Mégis mit tudnék tenni ebben a helyzetben. Teljesen tanácstalan vagyok, és le vagyok sújtva. Sokszor sírva alszom el, mert eszembe jutnak a régi emlékek, és leginkább amiatt érzem rosszul magam, hogy akkor nem magamra hallgattam...es ennek most iszom a levét.



2018. márc. 23. 22:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát mondd el neki. Ha nincs azóta másik nője, biztos, hogy értékelni fogja. Ha egyszer már tetszettél valakinek, az nem hinném, hogy változna
2018. márc. 23. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Már elmondtam. Akkor azt mondta, hogy csak barátként tekint rám. De valahogy úgy nem tűnt igaznak...vagy csak én nem tudom elfogadni a tényt.
2018. márc. 24. 08:20
 3/4 anonim ***** válasza:
Jaa, hát az más. Miért hazudna?
2018. márc. 24. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 szenes43 válasza:

Valószínű hogy mély nyomot hagyott benne a visszautasítás és igyekezett túltenni magát rajta. Neked azért nem megy mert lány létedre érzákenyebb a lelked.

Beszéld meg ezeket vele tárgyilagosan és vizsgáljátok meg hol bicsaklott meg a dolog. Ne a te irántadi szánalomból nyisso feléd mert az rövid életű és még több szenvedést okoz neked.

2018. márc. 24. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!