Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lehetséges kiszeretni valakibő...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges kiszeretni valakiből "egyik napról a másikra"?

Figyelt kérdés

Nem szószerint értem az egyik napról a másikra dologot, mindegy is. Alényeg: Régen sose tetszett egy lány se azonban középsikolába kerülve beleszerettem egy lányba, tényleg csinos volt, de nem a külseje miatt szerettem őt, minden pillanatban vele akartam lenni, és boldog voltam, ha beszélgethettem vle. Egy folytában hozzászerettem volna érni akár a kezéhez vagy az arcához, ezek szerencsére sikerültek is. Az utóbbi időben naqgyon jóba lettünk és sok időt töltöttünk együtt még végül kb 3 hónapja elmondtam neki, hogy szeretem(Ekkor jelenleg "mosolyszünet volt közte és a barátja között már kb fél éve, és addig is amiatt enm mondtam el neki mert félrem a visszautasítzástól valamint mivelaz 4 év mióta szeretem őt majdnem mindig volt barátja), azonban sajnios nemleges választ kaptam, mivel nem avygok az esete , és mint kiderült újra összejött az exével, viszont szerencsére/nem szerencsére megmaradt a jó viszonyunk. Ez alatt a pár év alatt bevallom elég papucsként viselkedtem vele, mivel mindig kedves és udvarias voltam vele (nem erre a részre értem mivel nem bunkó akarok lenni a lányokkal) és szinte ha bármior szólt akkor ugrottam neki azonnal, hogy segítsek neki. Sokszor csipkelődtünk egymással oda-vissza alapon, sajnos párszor sikerült kicsit megbántanom is őt, amiért mindig bocsánatot is kértem, sokszor más túl sokszor még indokolatlanul is(mivel azthittem megbántottam közben nem mert ő is csak poénnak vette fel), azonban ha ő szólt úgy, hogy rosszul esett nekem nem vettem fel, mert nem akartam, hogy kellemetlenül érezze magát (azonban párszor volt olyan(talán 2x), hogy bocsánatot kért mivel látta, hogy rosszul esett nekem). Sokszor szerintem már az idegeire is mentem a sok bocsáantkéréssel. Pár hónapja mintha kicsit kerülne engem, már nem poénkodik velem annyit és egyre jobban olyanokat szól be amik nem esnek túl jól, és már megjegyezte, hogy túlsokszor érek hozzá, avgy hogy bámulom(jelzem ez utóbbit nem direkt csinálom csdak vhogy mindig rajta ragad a szemem, na emg az ajkain mviel nagyon szeretném megcsókolnlni/ és emgölelni is őt) (Egyébként tényleg egy normális, rendes lány, szóval nem tudom mi lehet e mögött) ha meg valamit vissza szóltam (nem durván) akkor meg megsértőtődöttnek látszott. Erre az utolsó évre már végleg elvesztettem a reményt, hogy vaha is együtt legyünk és már már azt gondolom, hogy feladom. Valamint mostanában kezdem azt érezni, hogy talán már nem szeretem úgy ahogy régen Ti mit gondoltok? Lehetséges, hogy elmúlt a szerelem iránta vagy ez igagából sosem volt az? (én azért nem gondolok az utóbbira, mert tényleg szerettem/szeretem őt, és mindent megtettem volna érte, viszont így reménytvesztve bnem tudom mit kelenne tennem).


Ui.:bocsi, hogy hol múlt időt-hol jelen-t használok csak egy kicsit zavaros ez az egész.


2018. márc. 1. 15:29
1 2
 1/11 anonim válasza:

Szia az is lehet a háttérben hogy kihasználja a kedvessekegedet ajánlom hogy kicsit legyél vele közömbös mint akit már nem is érdekel vagy egyszerűen csak rá se nézz s ne poenkodj vele biztosra veszem felfog neki tűnni és talán még rá is kérdez hogy esetleg mi bajod vele

Hidd el ha kicsit közömbös leszel baromi rosszul esik majd neki!!

2018. márc. 1. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Megpróbálom csak nehéz vele közömbösnek lennem. Valamint mivel újra van barátja és nem is vagyok az esete nem tudom fog-e érni valamit. Nem vagyok egy vonzó, divatos ember. Inkább magamnak való vagyok, nincs jó stílusom/személyiségem.
2018. márc. 1. 16:09
 3/11 anonim válasza:

Ezt meg cafolnam azok alapjan amit írtál szerintem nagyon is "jó" a szemelyiseged hidd el majd jo lennél te meg annak a lanynak de akkor már lehet késő lesz!

Egyszer mindenkinek eljön az igazi előbb vagy utóbb :D ez lehet csak egy afféle fellángolás volt s nem szerelem ennyi idosen ez termeszetes

2018. márc. 1. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
Egyes voltam :)
2018. márc. 1. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm , hogy így gondolod. Nos igazából mikor más fiúval beszélget (főleg, olyan napokon mikor hozzám se szól szinte) kifejezetten féltékeny vagyok xDD . Nos nem tudom, hogy az-e, mivel mint említettem egy a 4. év, hogy így gondolok rá. Sokszor próbálok a közelében lenni, elmenni melette. (volt olyan, hogy 10 percen belül 5x mentem el melette mindig vlamai más indokkal). Többek elmondása szerint ilyen "hülyén" vigyorgok mikor vele beszélek. ..hát nem tudom...Sokszor kérdezek tőle olyat is amire egyébként tudom tökéletesen a választ, csak szeretnék vele beszélgetni, és sokszor játszom az éretlenséget is. (habár ezzel előrébb nem leszek tudom)
2018. márc. 1. 16:19
 6/11 A kérdező kommentje:
*éretlenséget =értetlneséget (mármint mintha nem érteném, hogya mit akar mondnai, nem fizikálisan (tehát, hogy a fülemmel nem hallom) hanem a célzásait/heccelődéseit
2018. márc. 1. 16:22
 7/11 anonim válasza:

"Egyik napról a másikra"kiszeretni..persze hogy lehetséges! Nekem ez akkor sikerült,amikor beleszerettem egy másik fiúba,és ő mar nem is érdekelt annyira.

16/L

2018. márc. 1. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
A rossz személyiséget amúgy arra írtam, hogy könnyen fel tudnak húzni (persze lányokon ezt sose szoktam levezetni) valamint ha van olyan akitnem kedvelek a viselkedése miatt (pl beképzeltség) akkor velük nem igazán avgyok kedves, sokszor nukó is avgyok velük. Valamint igen makacs/fafejű is vagyok.
2018. márc. 1. 18:53
 9/11 A kérdező kommentje:
#7 Nekem jelenleg nincs olyan személy az életemben, akit hasonlóan szeretnék avgy egyáltlaán éreznék valami hasonlót iránta...
2018. márc. 1. 18:54
 10/11 anonim válasza:
Jobbat nem tudok mondani
2018. márc. 1. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!