Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek? Szerelmes vagyok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Szerelmes vagyok a legjobb barátomba?!

Figyelt kérdés

A mi történetünk ott kezdődik, hogy osztálytársak vagyunk. Valami miatt nagyon közel kerültünk egymáshoz jó pár évvel ezelőtt, sokat beszélgettünk, segítettem neki túljutni az exén. De nem éreztem semmit iránta. Ezután volt egy időszak, amikor megtetszett nekem, de nem mondtam neki, mert nem akartam elveszteni a barátságot. (Tudom, ezt már nem lehet tiszta barátságnak nevezni)

Ezután, néhány év múlva ő szerelmes lett belém, és nagyon erős, egyértelmű jeleket küldött ezzel kapcsolatban. Mindenki észrevette, mindenki ezzel szívatott. Egy idő múlva engem ez már nagyon zavart és teljesen eltávolodtam tőle. Elkezdtem egy sráccal beszélgetni, úgy hogy erről a bizonyos fiú is értesüljön. Láttam rajta, hogy szenved emiatt. Ezután, a nyári szünetben összejött valakivel, akivel látszólag most is nagyon boldogok. Megint jóba lettünk, úgy gondoltam, ha neki barátnője van, akkor már nem szerelmes belém. És ezután kitalálhatjátok, hogy mi történt. Én szerettem belé. Illetve, nem tudom, hogy mit érzek, de az érzés megbénít, nem tudom elfelejteni. Eddig mindig ura voltam az érzelmeimnek, irányítani tudtam őket. Ezúttal azonban nem megy... Nem mondhatom el neki, mert az a félelmem, hogy elhagyná miattam a barátnőjét. Van egy érzésem, hogy még most sem felejetett el teljesen, olyan sokszor flörtöl velem, vagy legalábbis én ezt úgy értelmezem. De nem szeretném azt, ha tönkremenne miattam a párkapcsolata, vagy ha miattam az a lány szenvedne. De akkor velem, az én érzéseimmel és az én boldogságommal ne is foglalkozzak? Lehet, hogy csak fellángolás, lehet, hogy nekünk egyszerűen nem az a sors jutott, hogy egymáséi legyünk... Annyira nehéz. Nem tudom, hogy mi tévő legyek...


(Ha elolvastad végig, azt megköszönöm! Kérlek, írd meg a gondolataidat, véleményedet)


2018. márc. 24. 08:21
 1/1 anonim ***** válasza:
send nudes (ne nekem, neki)
2018. márc. 24. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!