Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok a legjobb...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok a legjobb barátnőmbe?

Figyelt kérdés
Van egy nagyon jó barátnőm. Mindig vele lógok,nagyon tartós a barátságunk. De valami megváltozott. Folyton róla gondolok. Zavarban vagyok mikor vele beszélek. Össze-vissza hadarok miközben beszélünk. Mikor találkozunk akaratlanul is de elpirulok. Sokszor aludt nálunk és én is nála,abban a pilantban úgy érzem meg kell öleljem. Nem tudom hogy ez egy fellángolás-e vagy tényleg valamit érzek iránta. Sokszor fantáziáltam róla. Egyáltalán szerelmes vagyok belé? Vagy csak fellángolás? És ha tényleg érzek valamit vele kapcsolatban mondjam el neki?

2018. márc. 16. 08:39
 1/3 anonim ***** válasza:
8%
Attol hogy igy erzel iranta meg nem vagy lezbikus! Bar ha kiakarod nyalni neki akk valoszinu az vagy!
2018. márc. 16. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez el fog múlni, mondthatni csak fellángolás. Viszont el kellene gondolkoznod, hogy más lány iránt is éreztél-e már ilyet vagy hasonlót, mert ha igen, akkor szerintem lehetsz leszbikus vagy biszexuális.
2018. márc. 16. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
0%
Te lány vagy? Akkor elég gáz lenne,ha elmondanád. De azt mondhatod, hogy nagyon szereted, nagyon örülsz, hogy a barátod, reméled, mindig is azok maradtok, de ennél többet ne mondjál, és inkább ne aludjatok együtt.
2018. márc. 17. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!