Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért mindig ilyen retardált...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mindig ilyen retardált lányok találnak rám? 17/f

Figyelt kérdés
Na, szóval volt egy barátnőm. Ő semmit nem kezdett az életével. Nem járt suliba, kicsapták mert lógott nagyon sokat. Nekem ilyen lány nem kell aki szarik a jövőjére/életére. Van még kettő aki szerelmes belém. Na abból az egyik tanul. A másik meg ugyan olyan mint az exem. Cigi, lógás stb. De a másik legalább tanul. Igaz elég szarul de tanul, vannak céljai. De ő is cigizik. Nálam az egy nagy mínusz.y
2018. márc. 24. 08:30
 1/4 anonim ***** válasza:
33%
Tudod mindenki saját magát keresi a másikban... Valamiért benned megtalálják önmagukat.
2018. márc. 24. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Életembe nem cigiztem. Jól tanulok és vannak céljaim az életben.
2018. márc. 24. 08:45
 3/4 anonim ***** válasza:

Én eddig két fiuval jártam. Ijesztöen hasonlitanak egymásra és mindkettövel (nagyjábol) ugyanazért szakitottam. Az is hozzátesz még eggyel, mindketten ugyanazt szerették bennem. Mástipusu srácoknak annyira nem jöttem be. Szoval valamiért a exem féle srácokat vonzom.

Sokáig tagadtam az #1 válaszolo állitását, de valamilyen szinten igaza van. Esetleg az ellentétüket keresik a másikban és ezért jössz te szóba.

2018. márc. 24. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
85%

Na én meg senkit nem vonzok! Erre varrjatok gombot! :D

Amúgy meg ha okos, szorgalmas lányokkal akarsz ismerkedni, akkor lehet, hogy rossz helyen keresődsz. De az is lehet, hogy az okos lányoknak is bejössz, csak őket nem veszed észre. Próbálj meg kicsit nyitottabb lenni, olyan helyekre járni, ahol még nem voltál, és gondolkozz el azon is, hogy te okosnak tűnsz-e mások szemében. Lehet, hogy te sem vagy ám olyan értelmes, mint azt te hiszed magadról.

2018. márc. 24. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!