Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miért velem van folyton...

Miért velem van folyton elfoglalva néhány retardált osztálytársam?

Figyelt kérdés

Fogalmam sincs, mi bajuk velem, csak állandóan röhögnek mindenen, amit mondok vagy csinálok.

Pár hónapja befestettem a hajam (még csak nem is volt amúgy akkora változás, szőkés barnából mogyoróbarna lett), erre amikor megláttak másnap az iskolában, elkezdték mondani nekem, hogy "Uhh de szexi vagy", "Sunáználak", aztán ezen vihogtak (a legtöbbjük lány amúgy).

Egy másik alkalommal vettem egy nyakláncot és rögtön kérdezgetni kezdték, hogy ezt kitől kaptam? honnan van? mennyibe került?

De hasonlóan reagáltak akkor is, amikor új telefont vettem. Használtan vettem, de egyébként nem látszik rajta, hogy nem új. Amikor először elvittem az iskolába, kint felejtettem a padomon, amíg elmentem mosdóba és mire visszamentem, ott fogdosták meg nézegették és mikor odamentem, kérdeztem, hogy mit csinálnak a telefonommal, mire elkezdtek kérdezősködni, hogy "Ez a tiéd?" "Mennyi volt?" "Hol vetted?" meg ilyesmi és legszívesebben megmondtam volna nekik, hogy semmi közük hozzá, de akkor ezen röhögtek volna, szóval mondtam, hogy használtan vettem és elmondtam, hogy mennyiért, mire olyanokat szólogattak be, hogy "Jah értem..Hát én igényesebb vagyok annál, mint hogy használt dolgokat vegyek, de a te dolgod".

Múlt héten meg napokig azon röhögtek, hogy elkezdték nézegetni a facebook adatlapomat és megtalálták a 2 évvel ezelőtti névnapi felköszöntéseimet és hogy odaírtam kommentbe azoknak, akik felköszöntöttek, hogy "Köszönöm" meg volt egy ismerősöm, aki azt írta, hogy "Boldog névnapot! Hogy vagytok?" és erre azt válaszoltam, hogy "Köszönöm, jól vagyunk és ti?" :D

Valamint van egy tanárunk, akinek az a szokása, hogy miközben beszél, össze-vissza mászkál a teremben és pár napja megint ilyen beszélgetős óra volt és megállt a terem végében, én meg hátrafordultam a padban, hogy lássam, mert ha nem látom, kevésbé tudok arra figyelni, amit mond...Akkor is csak annyit vettem észre, hogy ez a néhány gyökér osztálytársam ott mutogatott rám meg röhögtek valamin.

Plusz minden nap eljátsszák kb, hogy akárhányszor meglátnak, úgy köszönnek, hogy "Szia drágaaa", ha simán visszaköszönök, akkor azon nevetnek, ha meg figyelmen kívül hagyom őket és csak elsétálok mellettük, olyanokat ordibálnak utánam, hogy süket qrva vagyok és ezen röhögcsélnek..

Szerintetek mi bajuk lehet? Vagy én csinálok olyan gáz dolgokat? Mellesleg 18-20 évesek vagyunk..


2018. febr. 11. 14:45
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Eretlen balf..ok ezzel sajnos nem tudsz mit csinalni. De ne erdekeljen teged 10000x tobb eszed lehet mint nekik. Ahogy leirtad ez kb.10-11 evesekre jellemzo. Mindig kell valaki akin lehet rohogni ugy latszik pont te lettel az de ne torodj veluk.
2018. febr. 11. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Mikor írtad a végén, hogy ezek a férgek is 18-20 évesek, megdöbbentem! Végig azt gondoltam, hogy valami alsós gyerekek. A kérdésedre nehéz normális választ adni, mert millió oka lehet. Én úgy gondolom, hogy kicsit irigyek, gyerekesek, na meg a falkaszellem, mikor egy hülyét követ mindenki, csak h meglegyen a helyük a csapatban..
2018. febr. 11. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Erre egyszeru a valasz: mert gyerekek. És a gyerekek ilyenek néha.
2018. febr. 11. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Amivel a legjobban bosszanthatod őket, ha fel sem veszed. És tiltsd le őket a facebook oldaladról!
2018. febr. 12. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!