Mit tehetek? SOS

Figyelt kérdés
A mai nap online vásároltam mozijegyet, a tranzakció sikeres volt, a pénzt levette a kártyámról, viszont átküldött egy oldalra, ahol azt irta, hogy a kapcsolat megszakadt. Szóval, a pénzem levette, de a jegyeket nem küldte el

2017. okt. 31. 12:21
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
77%

"Mit tehetek?"


Pl. felhívod a mozit és megkérdezed: történt-e jegyvásárlás ilyen és ilyen névre - náluk megvan-e a rendszerben.


"a tranzakció sikeres volt," - ha a kapcsolat megszakadt, akkor nem lehet sikeres a tranzakció, max akkor sikeres, amikor befejeződött.

Milyen oldalon foglaltál? A mozi oldalán?

Honnan tudod, hogy levonta: megnézted a netbankban a SZÁMLÁDON?

2017. okt. 31. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
34%

2-es, mindjárt te is kapsz egy privit mint én :D

1-es voltam.

2017. okt. 31. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
56%

1-es, elvileg igazad lenne, de azért a stílusod hagy némi kívánni valót maga után... :-(

Én pl. soha nem vetemednék arra, hogy "kretén állat"-nak tituláljak egy vadidegen embert, aki az is lehet, hogy pl. egy 68 éves néni, aki épp nem boldogult az internettel.

2017. okt. 31. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
32%
Pedig kretén állat. Rohadt unalmas, hogy ennyi buta barom van, aki azt hiszi 2017-ben, hogy a pénze egy plasztikkártyán van. Kegyetlen...
2017. okt. 31. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
14%
Szerintem még mindig nem hívta fel a mozit, inkább privátot írogat...
2017. okt. 31. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
A mindenit de okos vagy. Biztos sokan mondták már
2017. okt. 31. 13:45
 7/17 anonim ***** válasza:
27%
Igen, ellenben neked valószínűleg még senki.
2017. okt. 31. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
84%
tényleg egyedi stílusa van az 1-esnek, de viszont igaz, egyetértek vele... minek vásárolgat olyan a neten, aki alapvető dolgokat sem tud. utána meg ahelyett, hogy felhívná a mozit, innen vár csodát... ez azért elég érthetetlen...
2017. okt. 31. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
93%
Nos, csak hogy tisztázzuk: időközben az 1-es hozzászólást törölték, amiben eléggé elítélhető stílusban válaszolt az egyik válaszoló,- így az én 2-es, szerintem normális válaszom lett az 1-es válasz. Szerintem én normálisan válaszoltam, de úgy látom, valamiért mégis én kapok hideget-meleget :D (lehúzás)
2017. okt. 31. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
ja
2017. okt. 31. 18:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!