Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit kène tennem? Bizonytalan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kène tennem? Bizonytalan vagyok mert szeretem de nem merek bizakodni mert mi van, ha semmi nem lesz belőle?

Figyelt kérdés
Interneten megismertem egy tőlem 5 èvvel idősebb fiút akivel fèl èvig baràtkènt beszèlgettünk. Utàna mind2-en belementünk , hogy lehetne több is baràtsàgnàl. Lehetsèges , hogy ebből igazi kapcsolat legyen valaha is ? Mèg nem vagyok nagykorú , 2 óràra is lakik innen , szülők sem nagyon egyeznènek bele a korkülönbsèg miatt. Lehet ennek így jövője szerintetek ? Tudom , a nagyobb fiùkat csak a szex meg a csajozàs èrdekli többnyire , de ő nem olyan. Mèg sosem hozta fel a szexet , ès nem adott okot arra , hogy kètelkedjek benne. Ettől függetlenül mèg belèm is belèmneveltèk a fèlelmet , hogy milyen romlott a mai vilàg meg stb , ezèrt is tàmadnak nèha kètsègeim az egèsszel kapcsolatban. Anyàèk semmit nem tudnak , nagyon rossz a kapcsolatom velük ès ez mèg rà dob egy lapàttal. Szeretnèm nekik elmondani , de alaptalanul vàdaskodnànak , meg kitudja milyen pedofilnak àllítanàk be baràtomat. 5 èv szerintem mèg nem a vilàg vège , hisz manapsàg màr 15 meg 20 èvvel is hàzasodnak... Ha meg pedofil lenne , nem kèrte volna màr 1 èv alatt a lakcímem , teljes nevem , telefonszàmom vagy valamit ? Ha egy ève írunk ès mindíg normàlis volt akkor szerintem màr az is marad , vagy nem ? Meg nem lèteznek màr normàlis emberek ? Mièrt lenne lehetetlen összefutni interneten egy normàlis fiúval ? Nagyon nehezen bízom meg az emberekben mert többször is rosszul jàrtam vele , de mièrt veszèlyesebb egy picit tàvolabbi ember mint akivel itt öszefutok az utcàn? Korkülönbsèg mennyire szàmít ha èn mèg nem vagyok 18 èves , de ő màr múlott? Elèg kèsőn èrő típus , nem gyerekes de egy szinten lehetünk agyilag mert megèrtjük egymàst ès minden tèmàban elbeszèlgetünk. Így is szàmít a kor? Szüleimnek szeretnèm elmondani , de hogyan? Nem hallgatnak meg , sajàt fejük utàn mennek , ha valami eszükbe jut az kőbe van vèsve. Fèlek tőlük. Mit tudok velük kezdeni , hogy ne nèzzenek èretlennek ès hülyènek ? Nem vagyok az , fàj , ha a sajàt szüleim gyerekesnek làtnak.
2018. márc. 24. 22:23
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát jó kis kérdést raktál fel :D ,nehezen tudok neked teljes értékü választ adni ,tudd meg milyen vallású ,mert ha igaz hitü keresztyén ,akkor simán megbízhatsz benne :) manapság már csak ők azok akik leginkább rendesek és becsületesek :) ,az hogy nem vagy még 18 elég aggasztó (mármint találkozás céljából ) viszont öt év van pont anya és apa közt ,igaz anya 22 apa meg 27 volt mikor összeházasodtak előtte nem sokat voltak együtt ... Mármint kb 22-27 évesen ismerkedtek meg,,,, és igen ,interneten is ugyanolyan az ismerkedés mint élőben ,viszont az a különbség,hogy élőben sokkal "élethűbb " :)
2018. márc. 24. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Katolikus eredetileg , de mind2-en ellenezzük (èn reformàtus vagyok) a vallàsokat mert semmi èrtelmük ès csak mèg jobban összeugrasztjàk az embereket. Szóval , hiszünk Istenben ès tèma lezàrva. ( Mind2-en hallottunk màr különböző vallàsú papokat szidni màs vallàst ott vesztettük el az èrdeklődèsünket a vallàsok irànt.)

Nekem mèg van 3 èvem a nagykorúsàgig... :/ 15 mùltam.. anyàèk is 15 -17 èvesek voltak mikor megismerkedtek , szòval nem lehetetlen ez az egèsz , csak nehèz... 18 èvesen sem hiszem , hogy engednèk , hogy 23 èvessel kavarjak.. akkor màr mennyi beleszólàsuk lenne ? Mit kène hagynom nekik, ès mit nem ? Hisz nem nekik kell pàrt talàlni.. attòl , hogy nekik valaki szimpatikus meg szeretnèk fèrjemnek valakit , attól mèg nekem kène összejònni vele nem nekik. 18 èvesen ilyen szempontból mernem kène majd önàllóbnak lenni ? Hisz mègis fiatalnak , tapasztalatlannak szàmít mèg az olyan. (Picit előre szaladtam , de èrdekel ki mennyire engedi , hogy beleszóljanak a szülei a kapcsolatàba ?)

2018. márc. 24. 22:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!