Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok egy fiúba,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok egy fiúba, de nem tudom, hogy indítsak beszélgetést? (Fiúk főleg)

Figyelt kérdés

Addig minden jo, hogy odamegyek hozza, megszólítom, de utana teljesen leblokkolok, es azt se tudom, mit mondjak. Nagyon szeretem ezt a fiut, es nem akarom elcseszni vele, ami esetleg lehetne. Tehát miután megvolt a “szia”, hogyan tovább? (Osztálytársam.) Nem akarom bevallani, csak beszélgetést akarok indítani. Valamit kerdeznek, vagy milyesmi. De olyat, amire muszáj hosszabb mondatokban válaszolnia, nem csak egy “jól telt a hétvége?” “Igen” aztán cső.


Nagyon tapasztalatlan vagyok ezen a téren, meg sosem mentem oda senkihez igy.


Hálásan Köszi a segítséget!!


2018. márc. 25. 10:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Lány vagyok, de pl: továbbtanulás, foci (kepzeld lattad tegnap az xy meccset, ugye milyen jo volt?), játékok (fifa, gta) filmek (itt pl ha van kozeledben mozi es emliti, hogy majd menni fog, mond, hogy te is szivesen megnezned)
2018. márc. 25. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Dehogy vagy Te szerelmes.
2018. márc. 25. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

#2 csak azt mondta szereti bár az se nagyon mivel nem is beszélt még vele.


Beszélj vele olyanról amiről tutod hogy szereti pl:sport,játék

2018. márc. 25. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
#2 #3 de beszéltem mar vele, es onnan tudom, hogy szimpatikus, meg az egyik barátjával jóban vagyok, akitől sok dolgot megtudtam a fiúról. Csak nekem igy fura odamenni valakihez, es “szia, mi a kedvenc hobbid?”
2018. márc. 25. 12:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!