Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nagyon szerelmes vagyok egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon szerelmes vagyok egy olyan fiúba, akit jobb lenne elfelejteni, de nem megy. Tanácsok?

Figyelt kérdés

Röviden leírnám a sztorit.


Már több éve szerelmes vagyok a fiúba,aki nem viszonozza az érzéseimet,de néha mégis olyan furcsán viselkedik.


Szerintem az lenne a legjobb ha valahogyan kiszeretnék belőle,de ez sajnos nem megy...:/


Nagyon el vagyok keseredve,ha nem látom rettenetesen hiányzik.


Valaki valamilyen tanácsot tudna adni? Tényleg túl kéne lépnem rajta,ha igen hogyan? Vagy mi legyen?


Részletesebben privátba írnék az egész helyzetről.(ha szívesen segítenél vagy csak meghallgatnál,légyszíves írj privátba,az nagyon jól esne!) :)


14/L



2018. márc. 24. 20:40
 1/2 anonim ***** válasza:
Keress olyan hobbit ami leköt és érdekel, sportolj és járj el barátnőiddel, a srácra ne keress neten, és személyes kontaktust is szakítsd meg. Jön más ne félj.
2018. márc. 24. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!


A személyes kontaktust teljesen nem tudom megszakítani,mert egy suliba járunk,bár márcsak pár hónapig.

2018. márc. 24. 21:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!