Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Megéri várni olyan fiúra...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megéri várni olyan fiúra akinek barátnője van?

Figyelt kérdés
17 éves srác (én 15 éves vagyok), negyedjére jött össze ezzel a lánnyal nagyjából 3 hónapja vannak együtt. Ez előtt viszont mindig 2-3 hétig voltak együtt aztán a csajszi kidobta. Csak azért reménykedek benne, hogy megérné rá az időt “pazarolni”, mert attól függetlenül, hogy azt mondja szereti a lányt folyton rámhajt. Kisebb-nagyobb utalásokkal de mindig kifejezi, hogy tetszem neki. Ezekre mindig úgy reagálok, hogy érezze nem közömbös nekem de aztán legtöbbször csak elvicceljük az egészet. Nem merek vele arról beszélni, hogy igazából mit érzek iránta, mert a jelenlegi helyzetben ha választania kéne úgy érzem a másik lányt választaná, mert ő a biztos pont. Pedig ez igazából nem így van, mert akkor nem hajtana rám, de ezt már lehet csak én gondolom rosszul. Igen, tudom, hogy nem jó dolog amit csinálok, nem lenne szabad olyan fiúval kezdeni aki már másé, de ez hadd legyen az én gondom. Egyetlen egyszer sem nyomultam rá úgy igazából, tiszteletben tartom (valamennyire), hogy kapcsolatban van. Szóval igen, ha valaki ezek alapján tudna valami tanácsot mondani azt nagyon megköszönném!
2018. márc. 25. 19:26
 1/4 anonim ***** válasza:
87%
Es arra nem gondolsz hogy ha te jarnal ezzel a fiuval, akkor melletted is rahajtana mas lanyokra? Attol hogy szep kulsoleg meg tetszik neked, attol lehet egy idiota hulye fiucska aki kihasznalja a lanyokat.
2018. márc. 25. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A fiu valószínűleg mar unja a kapcsolatot ugy ahogy a lany is. Azert jonnek ossze ujra meg ujra mert nincs mas akivel osszetudnanak jonni es amugy is szimpatikusnak tartják egymast (feltehetőleg) de a szimpátia nem azt jelenti hogy szerelmes is bele. Ha tenyleg utalásokat tesz ra a fiu hogy tetszel neki majd viccbemegybaz egesz akkor azt valoszinuleg komolyan is gondolja es ezzel bokolni, kedveskedni akar neked. (Persze a helyzetet látva könnyebb lenne eldönteni) Eggyutt vannak mert nincs mas, ha mind2juknek akadna valaki akkor fognak az alkalmat es szakitananak. Amikor mar ilyen a kapcsolat akkor en mar személy szerint nem tartom megcsalasnak hiszen azert vannak csak eggyutt hogy legyen valakijuk es tudjanak kihez fordulni ,de ez a kapcsolat mar regen nem mukodik. Nyogodtan próbáld meg, sokat nem veszthetsz. A problema hogy az elmondottak alapján lehet hogy o nem fogja csak ugy elmondani hogy TENYLEGESEN szeret teged, szoval vagy neked kell kezdeményezni es egyértelmű nem viccnekszant utalásokat tenni arra, hogybtetszik neked ez a fiu. H vegul megsem lessz mersze elmondani nekedbakkor neked kell hogy elmond mert ha nem teszed akkor folytatódik az o kis tenglodos kapcsolata. Amikor utalásokat teszel arra hogy tetszik neked akkor elegge fontos lenne hogy a szemébe nézz hogy lássa az erzeseid es tudja hogy ezt komolyan gondoltad meg annak ellenére is hogy ha viccbe torkollik. Ha van kérdésed vagy segítség kene valamiben nyugodtan irj. 😀
2018. márc. 25. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem.
2018. márc. 25. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
huh köszönöm a válaszokat
2018. ápr. 16. 12:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!