Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk! Ti voltatok már olyan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti voltatok már olyan helyzetben, hogy megtetszett az exetek egyik barátnője? Olyankor ti mit tesztek? Léptek a lánynál vagy inkább hagyjátok?

Figyelt kérdés

Én lány vagyok 18 éves. A srác pedig 20.

A barátnőmmel járt, de már több mint egy éve szakítottak, és egyszerűen nem értem őt..

Állandóan bámul meg csomó dolog van amiből észre veszem ezt. Már régen is észre vettem.

Nem lép nálam, és nem tudom, hogy ez most mi miatt lehet.

Vagy én vagyok teljesen hülye meg az összes körülöttem lévő ember aki ezt tudja, és észre vette, vagy pedig fél?!



2018. márc. 22. 23:51
 1/4 Mádár0218 ***** válasza:
100%

Nem, de én összejönnék vele, ex nem? akkor meg hol itt a baj, az én részemről.


Az már más kérdés ha a srác is így gondolkodik, és össze jönnétek, téged nem zavarna e, hogy a barátnőd volt pasijával jársz, ami valószínűleg nem fog tetszeni a barátnődnek

2018. márc. 23. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Engem nem zavarna. Szeretem ezt a srácot. Az érzéseimnek nem tudok parancsolni! úgysem vagyunk már annyira jóban a csajjal.
2018. márc. 23. 03:29
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ha már nem komoly a kapcsolat a barátnőddel akkor semmi akadálya.


Esetleg a srác érzi azt hogy ti kibeszélnétek vagy valami ilyesmi vagy csak egyszerűen szeretné tiszteletben tartani az exének a barátait.


Nekem a volt barátnőm barátnője bejött és viszonozta volna de közös megállapodásunkra nem történt semmi, legalábbis amíg egy suliba jártunk. :D

21/F

2018. márc. 23. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem van egy exem,jóba maradtunk és jött az én baráti társaságomba,ahol megtetszett neki a legjobb barátnőm.

Ő simán rá hajtott,de nem előttem,azért engem tiszteletben tartott.Végül nem jöttek össze.Ezzel csak azt akarom mondani,hogy fiú függő,van aki szégyellné,vagy nem akar belebonyolódni,van aki pedig simán rámegy az exe barátaira.

2018. márc. 27. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!