Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Az a bizonyos első csók. De...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az a bizonyos első csók. De hogyan is működik? Többi lent!

Figyelt kérdés
Egyre jobban érdekel ez a téma. Már csak azért is, mert lenne kivel. De pontosan hogyan is kell csinálni? Az első lépés az ajkak összeérintése, majd már nyithatom is a számat és csúsztathatom a nyelvem? Vagy mint bevezető egy kis ajak masszírozás? Mennyire fontos az, hogy még csak az ajkamat mozgatom az övéin, de nyelv sehol?

2017. aug. 14. 20:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Azt érezni fogjátok, én úgy gondolom. Nem muszáj elsietni, viszont ha neki nem tetszik úgyis érezni fogod. Nyugi.
2017. aug. 14. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy eddig nem érdekelt, aztán utána néztem, össze is zavarodtam és most nagyon félek :/

Mindenhol azt írják, hogy ajak összeérintés, majd kicsit kinyit és már csúsztathatom is a nyelvem (ergo francia csók), viszont én abban a hitben élek, hogy az egyszerű ajak mozgatás az ajkakon is csók :/

2017. aug. 14. 20:55
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Túlbonyolítod a dolgokat.
2017. aug. 14. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Miért reagálja túl mindenki ennyire ezt a témát? Ne stresszelj rá. Ennek nincsenek szabályai. Majd ráérzel, az idő elteltével pedig egyre ügyesebb leszel. Szerintem elsőre nem kell mindjárt nyelves csók. De majd úgyis alakul. Nyugi, és próbáld meg élvezni. Hidd el, nem is olyan nagy dolog. :)
2017. aug. 14. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Igazából sosem érdekelt, viszont körülöttem nagyon sokan ezzel hencegnek és kinevetik a másikat, ha ő még nem tette volna (15-16 év körüliekről beszélünk). Aztán nekem is lett barátnőm, és sajna rágörcsöltem erre mostanság :/ De köszönöm a gyors válaszokat!
2017. aug. 14. 21:07
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Az én első csókomra természetesen rágörcsöltem (azért nem ennyire mint te) és tudod, hogy milyen lett? Hát borzasztóan s*@r. Kb az én nyelvem egyhelyben ált. Es tudod kit érdekelt? Senkit. Még a csajt se. Tudasd vele, hogy te meg nem csókoloztál és ennyi.

Ja és az ajkas csók is csók (de nem a puszi)

2017. aug. 14. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Tudja ő, és ős is fél, mert még ő sem csinálta. De ha rossz is lesz, tudni fogjuk, az elsőnél még nincs megállás
2017. aug. 14. 22:06
 8/13 nubitoo válasza:
Ha tenyleg szeretitek egymast es meg egyikotok se csinalta nagy problema nem lehet :D Amugy emberfuggo, ki mit szeret. Szerintem ha megvan a vonzalom erezni fogjatok mit elvez a masik, ha nem is elsore, kesobb biztosan, Az elson csak tul kell esni, szerintem semmit se szamit :D Kesobb ugyse hataroz meg kb semmit, szoval nyugi es hajra :)
2017. aug. 14. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Én se csókolóztam még pedig lenne kivel. Én is utánaolvastam rástresszeltem stb. De most màr úgy vagyok vele h lesz ami lesz:) és már nem parázok miatta.
2017. aug. 15. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Első csókomnál azt sem tudtam mit csinálok, annyira szédültem.


De jó volt a csajnak is :D

2017. aug. 15. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!